Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Świetna passa szczypiornistów AZS UWM!
ImageImageW 10. kolejce spotkań podopieczni trenera Karola Adamowicza pokonali w Tczewie drużynę Sambora 37:32(20:18). Było to trzecie, kolejne zwycięstwo studentów UWM. Akademicy aktualnie zajmują 6. pozycję w stawce drugoligowych drużyn grup II (pomorskiej).
Czytaj całość…
 
Siatkówka: porażka rezerw AZS UWM

ImageImageAkademicy z Olsztyna ponieśli porażkę w 3 grupie II ligi z drużyną Czarni Radom. Po dwóch pierwszych setach nic nie wskazywało na to, iż akademicy poniosą tak dotkliwa porażkę gładko ogrywając w tych partiach zespół z Radomia.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: Politechnika Gdańska pokonana!

ImageImageW rozegranym w sobotę meczu II ligi piłkarzy ręcznych AZS UWM Olsztyn pokonał we własnej hali AZS Politechnikę Gdańską 35:28 (14:10). Zwycięstwo to pozwoliło zespołowi ze stolicy Warmii i Mazur awansować na szóste miejsce w tabeli.

Czytaj całość…
 
Zmagania wykładowców

Image3. listopada na sali w Kortowie zakończył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Pracowników UWM, zorganizowany wspólnie przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz AZS. Triumfował Wydział Nauk Społecznych.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: zwycięstwo nad MKS Grudziądz

ImageImageW meczu 7. kolejki drużyna AZS UWM Olsztyn wygrała 39:36 (16:17) z wyżej notowanym MKS Grudziądz. Przez niemal całe spotkanie trwała walka bramka za bramkę, a emocje nie raz sięgały zenitu. Jednak po końcowym gwizdku sędziów, to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa i z cennych dwóch punktów.

Czytaj całość…
 
To był udany start - Kamil Chwesiuk międzynarodowym Mistrzem Chorwacji!

ImageW stolicy Chorwacji Zagrzebiu rozegrane zostały w terminie 13-15.11.2009 Międzynarodowe Mistrzostwa Chorwacji Croatia Open. W tym turnieju klasy „A” z kalendarza Europejskiej Unii Taekwondo wzięło udział blisko 800 zawodniczek i zawodników z 22 krajów, w tym również reprezentacje narodowe, m in. Hiszpanii, Austrii, Norwegii, Izraela, Czech, Węgier, Włoch, Belgii, Irlandii, Polski.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 441 - 450 z 508