Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Sport studencki: Siatkarska uczta.

Image13.mają na sali w Kortowie odbyły się finały Międzywydziałowych Mistrzostw UWM w Siatkówce Mężczyzn. Najlepszy okazał się Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej, który w finale pokonał "szóstkę" Wydziału Nauk Technicznych. Brąz w tegorocznej edycji zdobyli siatkarze Wydziału Matematyki i Informatyki.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: WNE rozdaje karty!

ImageW poniedziałek (11 maja) rozegrane zostały finałowe spotkania Międzywydziałowych Mistrzostw Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w piłce ręcznej. W najważniejszym meczu wieczoru zwyciężyła drużyna Wydziału Nauk Ekonomicznych, która pokonała „siódemkę” Wydziału Prawa i Administracji 25:22(14:12). Brąz zdobyła niespodziewanie drużyna Wydziału Nauk Technicznych.

Czytaj całość…
 
Żeglarstwo: Puchar Olsztyna 2008

ImageZawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy AZS UWM mogą zaliczyć do udanych występy w regatach zaliczanych do klasyfikacji generalnej Pucharu Olsztyna w klasie “Optymist”. Młodzi adepci żeglarstwa w klasyfikacji drużynowej zajęli drugie miejsce.

Czytaj całość…
 
Dobre występy zawodników AZS UWM na bieżni!

ImageLekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM po niezwykle udanym sezonie przełajowym rozpoczęli starty na bieżni. 24 kwietnia na stadionie UWM. W Kortowie odbyła się inauguracja sezonu lekkoatletycznego 2009  bardzo dobrze zaprezentowali się nasi czołowi zawodnicy m.in. Kacper Kozłowski, Wojtek Chyliński, Krzysztof Mrówka i Ania Berka.

Czytaj całość…
 
Szachy: Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski

ImageW dniach 27.04.-03.05.2009 we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. Złoty medal zdobyła drużyna St. Petersburg State University.

Czytaj całość…
 
Żeglarstwo: sukcesy zawodników AZS UWM

ImageŻeglarze regatowi AZS UWM rozpoczęli sezon 2009 bardzo wcześnie, gdy bojerowcy walczyli o medale Mistrzostw Europy ( Burczyński Michał 3m ) i Mistrzostw Świata (Burczyński Michał 4m).

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 nast. » koniec »»

Pozycje :: 441 - 450 z 473