Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Piłka ręczna: AZS UWM gra w Koszalinie

ImageImageW sobotę 26.09 szczypiorniści AZS UWM Olsztyn zagrają w Koszalinie z tamtejszą Gwardią. Przed akademikami ciężkie zadanie, ponieważ prawdopodobnie pojadą na mecz osłabieni brakiem aż czterech podstawowych graczy.

Czytaj całość…
 
Na brązowo w Mistrzostwach Polski AZS

ImageW Hali Sportowej na Czyżynach w dniach 26.-27. sierpnia 2009 roku odbył się turniej Mistrzostw Polski klubów AZS w tenisie stołowym. Do Krakowa przyjechało ponad 100 zawodników i zawodniczek, w tym wielu znanych z rozgrywek Ekstraklasy.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM trzeci w Brodnicy

Image AZS UWM Olsztyn zajął 3. miejsce na rozgrywanym w miniony weekend (5-6 września) Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Brodnicy. W zawodach udział brały drużyny na co dzień grające w II i III lidze piłki ręcznej. Bezkonkurencyjni okazali się szczypiorniści AZS UKW Bydgoszcz, którzy w finale pokonali MKS Grudziądz.

Czytaj całość…
 
Sport studencki: Mistrzostwa UWM w tenisie

ImageTurniej rozegrany został w dniach 1-3 czerwca 2009 r. organizatorem imprezy było Studium Wychowania Fizycznego i Sportu i KS AZS UWM. W grze pojedynczej mężczyzn wzięło udział 16 zawodników, w tym 6 pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj całość…
 
Sportowe 10-lecie UWM
ImageUniwersytet Warmińsko- Mazurski 3 czerwca obchodził swoje 10- lecie. W sposób podniosły i niezwykle uroczysty świętowano w Centrum Konferencyjnym gdzie nadano tytuł doktora honoris causa profesorowi Władysławowi Bartoszewskiemu. W życiu społeczności akademickiej ważną rolę odgrywają różne formy aktywności ruchowej. Stąd w programie rocznicowym znalazły się również zawody sportowe. Mimo bardzo niesprzyjających warunków pogodowych wystartowała zdecydowana większość zgłoszonych zawodników oraz zespołów.
Czytaj całość…
 
Szczypiorniści AZS UWM z brązowymi medalami!!

ImageW dniach 29-31.05.2009 roku w Radomiu rozgrywano Finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego zajęła 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej mistrzostw oraz zdobyła brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów! W finałach udział wzięło 16 najlepszych akademickich drużyn z całego kraju, które o awans rywalizowały w czterech strefach podczas zawodów półfinałowych. Trzon drużyny stanowili zawodnicy II- ligowego AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn, a wspomagali ich Mirosław Ośko (Jurand Ciechanów) oraz Marcin Malewski (Traveland - Społem Olsztyn).  

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 451 - 460 z 495