Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym
ImageW dniach 17-18.12. 2009 roku Warszawie 18 drużyn w kategorii kobiet i 20 drużyn męskich rywalizowały o cztery miejsca premiowane udziałem w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Doskonale zaprezentowały się drużyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Drużyna kobiet zdecydowanie zajęła I miejsce, natomiast drużyna męska została sklasyfikowana na III miejscu.Obydwie nasze reprezentacje awansowały do turnieju finałowego w Cieszynie gdzie wystąpi szesnaście najlepszych uczelni  z kraju.
Czytaj całość…
 
Siatkówka: rezerwy wygrywają w Tomaszowie!

ImageDrugoligowe rezerwy olsztyńskiego AZSu odniosły na wyjeździe pewne zwycięstwo nad KPS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki w rozgrywkach II ligi. Młodzi siatkarze wygrali bez straty seta. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, gdyż olsztyńska drużyna była przetrzebiona licznymi kontuzjami, czy też chorobami.

Czytaj całość…
 
Świetna passa szczypiornistów AZS UWM!
ImageImageW 10. kolejce spotkań podopieczni trenera Karola Adamowicza pokonali w Tczewie drużynę Sambora 37:32(20:18). Było to trzecie, kolejne zwycięstwo studentów UWM. Akademicy aktualnie zajmują 6. pozycję w stawce drugoligowych drużyn grup II (pomorskiej).
Czytaj całość…
 
Siatkówka: porażka rezerw AZS UWM

ImageImageAkademicy z Olsztyna ponieśli porażkę w 3 grupie II ligi z drużyną Czarni Radom. Po dwóch pierwszych setach nic nie wskazywało na to, iż akademicy poniosą tak dotkliwa porażkę gładko ogrywając w tych partiach zespół z Radomia.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: Politechnika Gdańska pokonana!

ImageImageW rozegranym w sobotę meczu II ligi piłkarzy ręcznych AZS UWM Olsztyn pokonał we własnej hali AZS Politechnikę Gdańską 35:28 (14:10). Zwycięstwo to pozwoliło zespołowi ze stolicy Warmii i Mazur awansować na szóste miejsce w tabeli.

Czytaj całość…
 
Zmagania wykładowców

Image3. listopada na sali w Kortowie zakończył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Pracowników UWM, zorganizowany wspólnie przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz AZS. Triumfował Wydział Nauk Społecznych.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 461 - 470 z 530