Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Mecz o trzecie miejsce był najlepszy

ImageZgodnie z akademicką tradycją po raz kolejny odbyły się Międzywydziałowe Mistrzostwa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w piłce nożnej.  Przez prawie dwa miesiące reprezentacje poszczególnych wydziałów mierzyły swoje siły na kortowskich boiskach. 12 Maja bieżącego roku zostały rozegrane dwa półfinały , mecz o 3 miejsce oraz finał. Mistrzostwo zdobyła drużyna Nauk Technicznych, która w bardzo przekonującym stylu pokonała ekipę Geodezji  4 : 0.

Czytaj całość…
 
Inter Parts AZS UWM Olsztyn - podsumowanie sezonu

ImageKoszykarze Inter Parts AZS UWM Olsztyn pozostali w drugiej lidze. Drużyna trenera Tomasza Majchrowicza debiutowała na drugoligowych parkietach sprawiając kilka niespodzianek, ale również przegrywając kilka spotkań na własne życzenie. Bogatsi o zdobyte doświadczenie w przyszłym roku postarają się powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Zapraszamy do zapoznania się ze składem drużyny, wynikami spotkań oraz tabelą.

Czytaj całość…
 
Unihokej: "złoty" Wydział Prawa i Administracji!

ImageW dniach 11- 12 maja na boiskach ze sztucznej trawy przy siłowni nad Kortówką zostały rozegrane Międzywydziałowe Mistrzostwa UWM w unihokeju. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Mistrzostwa rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Czytaj całość…
 
Sport studencki: Siatkarska uczta.

Image13.mają na sali w Kortowie odbyły się finały Międzywydziałowych Mistrzostw UWM w Siatkówce Mężczyzn. Najlepszy okazał się Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej, który w finale pokonał "szóstkę" Wydziału Nauk Technicznych. Brąz w tegorocznej edycji zdobyli siatkarze Wydziału Matematyki i Informatyki.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: WNE rozdaje karty!

ImageW poniedziałek (11 maja) rozegrane zostały finałowe spotkania Międzywydziałowych Mistrzostw Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w piłce ręcznej. W najważniejszym meczu wieczoru zwyciężyła drużyna Wydziału Nauk Ekonomicznych, która pokonała „siódemkę” Wydziału Prawa i Administracji 25:22(14:12). Brąz zdobyła niespodziewanie drużyna Wydziału Nauk Technicznych.

Czytaj całość…
 
Żeglarstwo: Puchar Olsztyna 2008

ImageZawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy AZS UWM mogą zaliczyć do udanych występy w regatach zaliczanych do klasyfikacji generalnej Pucharu Olsztyna w klasie “Optymist”. Młodzi adepci żeglarstwa w klasyfikacji drużynowej zajęli drugie miejsce.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 461 - 470 z 496