Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie

ImageW dniach od 24 do 26 kwietnia w Częstochowie miały miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W imprezie wystartowali zawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy AZS UWM Olsztyn. Jak wypadli na mistrzowskiej imprezie? Zapraszamy do przeczytania relacji autorstwa Roberta Chorzewskiego (UWM FM).

Czytaj całość…
 
III Miting Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM

Image29 kwietnia tego roku odbył się III Międzywydziałowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM w Olsztynie zorganizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie nad całością czuwała  mgr Krystyna Pieczulis.

Czytaj całość…
 
Judo: Brąz AMP Bartosza Sokołowskiego!

ImageW rozegranych w Warszawie w dniu 26.04.2009r. finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w judo w gronie 32 finalistów w każdej kategorii wagowej znalazło się 5 reprezentantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Bardzo dobrze wypadł w tych zawodach Bartosz Sokołowski zdobywając w kat. do 62kg brązowy medal w klasyfikacji ogólnej.

Czytaj całość…
 
AMP w trójboju siłowym

ImageW dniach 1-3.05.2009 r. na obiekcie Zawiszy Bydgoszcz rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski trójboju  siłowym, organizowane przez Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Czytaj całość…
 
Mityng Lekkoatletyczny w Kortowie

ImageLekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM zakończyli bardzo udany sezon startów przełajowych i rozpoczęli 25 kwietnia starty na bieżni. W  Kortowie ma stadionie Uniwersyteckim rozegrano Mityng Lekkoatletyczny otwierający sezon startów na bieżni.

Czytaj całość…
 
Wzięli rewanż! AZS UWM - Sambor Tczew 34:22

ImageImageAZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn udanie zakończył ostatni w tej rundzie występ przed własną publicznością. Akademicy pokonali wyżej notowaną ekipę ZEC Sambora Tczew 34:22 (15:9)! Jest to wynik tym bardziej zadowalający, iż pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wygraną tczewian 40:28.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast. » koniec »»

Pozycje :: 471 - 480 z 496