Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Lekkoatletyka: AZS UWM trzeci w Skórczu
Image Lekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM rozpoczęli niezwykle udanie sezon przełajowy. 7 marca w Skórczu odbyły się Mistrzostwa woj. Pomorskiego w Biegu na Przełaj. Zawodnicy naszego Klubu w punktacji klubowej zajęli II miejsce.
Czytaj całość…
 
Lekkoatletyka: udane występy AZS UWM w Spale

ImageLekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM studenci Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie udanie zakończyli sezon halowy. W Halowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w hali Centralnego Ośrodka Sportowego w Spale.

Czytaj całość…
 
AZS UWM podejmuje Politechnikę Gdańsk

ImageImageW sobotę o godz. 14:00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Ziemii Warmińskiej w Barczewie rozegrany zostanie kolejne spotkanie o mistrzostwo II ligi. Gospodarze - AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn zmierzą się z "czerwoną latarnią" rozgrywek - Politechniką Gdańską. Czy podopieczni trenera Adamowicza zdołają zainkasować komplet punktów w spotkaniu z outsiderem tegorocznych rozgrywek?

Czytaj całość…
 
Taekwondo: "Kto najlepszy jest? - Olsztyński AZS!!"
ImageTo zawołanie zawodników i kibiców sekcji taekwondo AZS UWM Olsztyn towarzyszyło wielu walkom finałowym zakończonych właśnie Mistrzostw Polski Juniorów. Akademicy z Olsztyna w pięknym stylu obronili ubiegłoroczny tytuł najlepszej drużyny zdobywając imponującą liczbę 9 medali w konkurencjach indywidualnych, w tym aż 6 złotych oraz 2 srebrne i 1 brązowy!
Czytaj całość…
 
Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu (Kraków 2009)
Image
W dniach 19-22 lutego na parkiecie hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. W rozgrywkach udział wzięło szesnaście drużyn wyłonionych wcześniej w turniejach eliminacyjnych.
Czytaj całość…
 
Tenis stołowy: Srebrne medale UWM

ImageBardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w zakończonych w dniach 30.01-01.02 2009r w Krakowie  finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. W turnieju wystąpiło 16 najlepszych uczelni które w eliminacjach strefowych wywalczyły sobie prawo gry w ty zawodach.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 508 z 508