Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Taekwondo Olimpijskim

ImageEuropejska Unia Taekwondo Olimpijskiego, pierwszy raz w swojej historii, zorganizowała Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Miastem – gospodarzem tej imprezy jest hiszpańskie Vigo.  Do turnieju zgłosiło się 104 zawodników z 11 krajów. Zawody odbywają się w dniach od 6 do 8 listopada 2009. 

Czytaj całość…
 
Sekcja brydża sportowego

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia brydża sportowego. Kontakt:  mgr inż. Patrycjusz Reszczyński, budynek  WNT ul. Oczapowskiego 11 pokój 106;  Tel. 89 523-45- 34  lub  0-606-204-635. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

 
Badminton: 7 medali AZS!!

W dniach 17 i 18 października odbyły się XXII Mistrzostwa Polski AZS oraz V Mistrzostwa Polski Juniorów AZS. Już na początku postawmy sprawę jasno: nasi zawodnicy spisali się naprawdę świetnie, zdobywając aż 7 medali!

Czytaj całość…
 
Grzegorz Krzan: Zagrać w pierwszym zespole...

ImageSiatkarze AZS UWM II Olsztyn spisują się nadspodziewanie dobrze w rozgrywkach II ligi. Po 6 kolejkach mają na koncie 4 zwycięstwa i dwie (wyjazdowe) porażki - z Czarnymi Radom oraz Pekpolem Ostrołęka. Podopieczni trenera Andrzeja Grygołowicza zajmują tym samym piąte miejsce w tabeli. Na pytania dotyczące ligi, zmian kadrowych i atmosfery w zespole odpowiedział Grzegorza Krzan, kapitan akademików.

Czytaj całość…
 
Taekwondo: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sierpc 2009

Image25-10-2009r. w Sierpcu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim. W imprezie wzięło udział około 80-ciu zawodników z 11 klubów województw Warmińsko - Mazurskiego i Mazowieckiego.

Czytaj całość…
 
Badminton: Zwycięstwo AZS UWM

ImageW 4 kolejce 2 ligi zespół AZS UWM Olsztyn zmierzył się z drużyną  BKS Kolejarza Częstochowy. Niedzielny wieczór w kortowskiej  hali UWM był szczęśliwy dla badmintonistów z Olsztyna, gdyż cały mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3 do 2.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 nast. » koniec »»

Pozycje :: 511 - 520 z 569