Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Podsumowanie XXVI edycji Akademickich Mistrzostw Polski

W zakończonych ogólnopolskich zmaganiach sportowych studentów wszystkich uczelni Uniwersytet Warmińsko- Mazurski zajął doskonałe XII miejsce. W odrębnej klasyfikacji Uniwersytetów zajęliśmy miejsce V.       

Czytaj całość…
 
Złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w żeglarstwie

Startem naszych żeglarzy zakończyła się XXVI edycja Akademickich Mistrzostw Polski. Nasi reprezentanci nie zawiedli i w odbywających się na jeziorze Niegocin koło Giżycka w dniach 21-24.09. 2009 r. regatach w klasie Omega zdobyli złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów, natomiast w klasyfikacji ogólnej zostali sklasyfikowani na dobrym szóstym miejscu.

Czytaj całość…
 
Imprezy AZS i SWFiS

ImageSzereg imprez dla studentów oraz pracowników UWM przygotował Akademicki Związek Sportowy w porozumieniu ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące zapisów i nie tylko.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM gra w Koszalinie

ImageImageW sobotę 26.09 szczypiorniści AZS UWM Olsztyn zagrają w Koszalinie z tamtejszą Gwardią. Przed akademikami ciężkie zadanie, ponieważ prawdopodobnie pojadą na mecz osłabieni brakiem aż czterech podstawowych graczy.

Czytaj całość…
 
Na brązowo w Mistrzostwach Polski AZS

ImageW Hali Sportowej na Czyżynach w dniach 26.-27. sierpnia 2009 roku odbył się turniej Mistrzostw Polski klubów AZS w tenisie stołowym. Do Krakowa przyjechało ponad 100 zawodników i zawodniczek, w tym wielu znanych z rozgrywek Ekstraklasy.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM trzeci w Brodnicy

Image AZS UWM Olsztyn zajął 3. miejsce na rozgrywanym w miniony weekend (5-6 września) Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Brodnicy. W zawodach udział brały drużyny na co dzień grające w II i III lidze piłki ręcznej. Bezkonkurencyjni okazali się szczypiorniści AZS UKW Bydgoszcz, którzy w finale pokonali MKS Grudziądz.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 nast. » koniec »»

Pozycje :: 521 - 530 z 568