Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Lekkoatletyka: Złoto AZS UWM w Olszynie Lubańskiej
Image14 marca w Olszynie Lubańskiej rozegrano Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegu na Przełaj. Zawodniczki naszego klubu odniosły bardzo duży sukces zdobywając złoty medal w biegu drużynowym w składzie Eliza Gawryluk, Monika Harasim, Marta Barcewicz, Angelika Przygódzka.  
Czytaj całość…
 
Historia lub się powtarzać. AZS UWM - PG 26:26

ImageImageRemisem zakończyło się spotkanie 14. kolejki, które dziś rozegrane zostało w Barczewie. Gospodarze stoczyli bardzo ciężki bój z Politechniką Gdańską, która zdobyła pierwszy punkt w tegorocznych rozgrywkach. Sędziowie pokazali aż 5 czerwonych kartek, z czego cztery przypadły w udziale podopiecznym trenera Adamowicza. Olsztynianie nadal utrzymali siódmą pozycję w ligowej tabeli.

Czytaj całość…
 
Lekkoatletyka: AZS UWM trzeci w Skórczu
Image Lekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM rozpoczęli niezwykle udanie sezon przełajowy. 7 marca w Skórczu odbyły się Mistrzostwa woj. Pomorskiego w Biegu na Przełaj. Zawodnicy naszego Klubu w punktacji klubowej zajęli II miejsce.
Czytaj całość…
 
Lekkoatletyka: udane występy AZS UWM w Spale

ImageLekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM studenci Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie udanie zakończyli sezon halowy. W Halowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w hali Centralnego Ośrodka Sportowego w Spale.

Czytaj całość…
 
AZS UWM podejmuje Politechnikę Gdańsk

ImageImageW sobotę o godz. 14:00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Ziemii Warmińskiej w Barczewie rozegrany zostanie kolejne spotkanie o mistrzostwo II ligi. Gospodarze - AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn zmierzą się z "czerwoną latarnią" rozgrywek - Politechniką Gdańską. Czy podopieczni trenera Adamowicza zdołają zainkasować komplet punktów w spotkaniu z outsiderem tegorocznych rozgrywek?

Czytaj całość…
 
Taekwondo: "Kto najlepszy jest? - Olsztyński AZS!!"
ImageTo zawołanie zawodników i kibiców sekcji taekwondo AZS UWM Olsztyn towarzyszyło wielu walkom finałowym zakończonych właśnie Mistrzostw Polski Juniorów. Akademicy z Olsztyna w pięknym stylu obronili ubiegłoroczny tytuł najlepszej drużyny zdobywając imponującą liczbę 9 medali w konkurencjach indywidualnych, w tym aż 6 złotych oraz 2 srebrne i 1 brązowy!
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 nast. » koniec »»

Pozycje :: 521 - 530 z 530