Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Mistrzostwa Świata w Taekwondo Olimpijskim Kopenhaga 2009

ImageW hali sportowej Super Arena w Ballerup w pobliżu Kopenhagi w terminie 12-18.10.2009r. rozgrywane są Mistrzostwa Świata Seniorów, w których bierze udział nasz reprezentant – Maciej Ruta w kategorii wagowej do 63 kg.

Czytaj całość…
 
Taekwondo: nabór do sekcji KS AZS UWM

ImageSerdecznie zapraszamy na treningi dzieci w wieku 6-10 lat do Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie na ul. Pieczewskiej. Treningi prowadzi pani Justyna Niedziałek we wtorki i czwartki w godzinach 17:00 – 19:00. Młodzież zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie przy ul. Gietkowskiej 12 we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19:00. Poniżej prezentujemy szczegółowy rozkład treningów naszej sekcji. 

Czytaj całość…
 
Siatkówka: AZS UWM II w ligowym boju
ImageZespół siatkarzy AZS-UWM (II liga) przystępuje do rozgrywek w sezonie 2009/2010 w mocno zmienionym składzie w stosunku do poprzedniego sezonu. Odeszli do innych klubów  zawodnicy szóstkowi: rozgrywacze Grzegorz Pietkiewicz i Łukasz Szablewski, przyjmujący Marek Wawrzyniak oraz Tomasz Stańczuk, który będzie grał tylko w pierwszym zespole AZS-UWM.
Czytaj całość…
 
Rok 2009 dla sekcji taekwondo olimpijskiego AZS UWM

ImageCo prawda do końca roku 2009 pozostało jeszcze trochę czasu, ale w związku z tym, że zakończyły się wszystkie zawody rangi Mistrzostw Polski, organizowane przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego, można już pokusić się o wstępne podsumowanie.

Czytaj całość…
 
Podsumowanie XXVI edycji Akademickich Mistrzostw Polski

W zakończonych ogólnopolskich zmaganiach sportowych studentów wszystkich uczelni Uniwersytet Warmińsko- Mazurski zajął doskonałe XII miejsce. W odrębnej klasyfikacji Uniwersytetów zajęliśmy miejsce V.       

Czytaj całość…
 
Złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w żeglarstwie

Startem naszych żeglarzy zakończyła się XXVI edycja Akademickich Mistrzostw Polski. Nasi reprezentanci nie zawiedli i w odbywających się na jeziorze Niegocin koło Giżycka w dniach 21-24.09. 2009 r. regatach w klasie Omega zdobyli złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów, natomiast w klasyfikacji ogólnej zostali sklasyfikowani na dobrym szóstym miejscu.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 nast. » koniec »»

Pozycje :: 531 - 540 z 582