Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Szachy: Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski

ImageW dniach 27.04.-03.05.2009 we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. Złoty medal zdobyła drużyna St. Petersburg State University.

Czytaj całość…
 
Żeglarstwo: sukcesy zawodników AZS UWM

ImageŻeglarze regatowi AZS UWM rozpoczęli sezon 2009 bardzo wcześnie, gdy bojerowcy walczyli o medale Mistrzostw Europy ( Burczyński Michał 3m ) i Mistrzostw Świata (Burczyński Michał 4m).

Czytaj całość…
 
AZS UWM Szczypiorniak siódmą drużyną sezonu 2008/2009!

ImageW drugim sezonie na parkiet II ligi olsztynianie zajęli ostatecznie siódmą pozycję w stawce dziesięciu drużyn. Podopieczni trenera Adamowicza wyprzedzili w tegorocznych rozgrywkach Politechnikę Gdańską, MKS Grudziądz oraz rezerwy MMTS Kwidzyn. W ostatnim spotkaniu rozegranym dzisiaj, ulegli jednak Gwardii Koszalin 39:27. Awans do pierwszej ligi wywalczyła drużyna Energetyka Gryfino. Obszerne podsumowanie już wkrótce na łamach serwisu.

 
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie

ImageW dniach od 24 do 26 kwietnia w Częstochowie miały miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W imprezie wystartowali zawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy AZS UWM Olsztyn. Jak wypadli na mistrzowskiej imprezie? Zapraszamy do przeczytania relacji autorstwa Roberta Chorzewskiego (UWM FM).

Czytaj całość…
 
III Miting Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM

Image29 kwietnia tego roku odbył się III Międzywydziałowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Rektora UWM w Olsztynie zorganizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie nad całością czuwała  mgr Krystyna Pieczulis.

Czytaj całość…
 
Judo: Brąz AMP Bartosza Sokołowskiego!

ImageW rozegranych w Warszawie w dniu 26.04.2009r. finałach Akademickich Mistrzostwach Polski w judo w gronie 32 finalistów w każdej kategorii wagowej znalazło się 5 reprezentantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Bardzo dobrze wypadł w tych zawodach Bartosz Sokołowski zdobywając w kat. do 62kg brązowy medal w klasyfikacji ogólnej.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 nast. » koniec »»

Pozycje :: 541 - 550 z 569