Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
AMP: Badmintoniści AZS UWM tuż za podium

ImageW dniach od 18 do 19 kwietnia odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w badmintonie. Nie zabrakło w nich reprezentantów AZS UWM Olsztyn. Nasi zawodnicy spośród 4 grup trafili do tej z numerem trzecim. Tam musieli się zmierzyć z zespołami Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa, Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej z Lublina oraz drużyną Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania z Białegostoku.

Czytaj całość…
 
Sport studencki: Zasłużone zwycięstwo

ImageDrużyna Geodezji i Gospodarki Przestrzennej zwyciężyła w Międzywydziałowych Mistrzostwach UWM w Tenisie Stołowym, pokonując w finale zespół  Medycyny Weterynaryjnej. Trzecie miejsce zajął Wydział Nauk Technicznych.

Czytaj całość…
 
Biegi przełajowe: Złoto AMP dla AZS UWM

ImageStudenci - Lekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM kontynuują niezwykle udany sezon przełajowy. Po bardzo dobrym występie naszych pań w Mistrzostwach Polski w Biegu na Przełaj w Olszynie Lubańskiej, gdzie reprezentantki Naszej Uczelni zdobyły złoty medal w Biegu Drużynowym w składzie : Eliza Gawryluk, Monika Harasim, Marta Barcewicz oraz Angelika Przygódzka dodały jeszcze złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegu na Przełaj rozgrywanych w Łodzi 19 kwietnia br. w klasyfikacji  generalnej oraz w kat. uczelni.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: Wygrali z liderem tylko drugą połowę

ImageImageW meczu rozpoczynającym 16. kolejkę spotkań nie było niespodzianki. Podopieczni trenera Karola Adamowicza ulegli gdańskiemu Sokołowi 29:40(9:22). O porażce w dużej mierze zadecydował fatalny przestój w pierwszej połowie. - Drugą połowę zagraliśmy zdecydowanie lepiej, jednak tak doświadczony zespół jak Sokół nie pozwolił sobie na roztrwonienie wysokiej przewagi - powiedział po meczu Tomasz Łazicki, obrotowy AZS UWM. 

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM gra z liderem

ImageImage16. kolejka II grupy II ligi rozgrywana będzie na raty. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Barczewie, gdzie AZS UWM Szczypiorniak podejmował będzie lidera – drużynę Sokoła Gdańsk. Czy olsztynian stać na zwycięstwo w środowym spotkaniu?

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: AZS UWM awansował do elity

ImagePiłkarze ręczni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego awansowali do finałów Akademickich Mistrzostw Polski. Turniej w Łodzi olsztynianie ukończyli na czwartej pozycji, która jest przepustką do majowych finałów rozgrywanych w Radomiu. 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 nast. » koniec »»

Pozycje :: 551 - 560 z 569