Aktualności
Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Mityng Lekkoatletyczny w Kortowie

ImageLekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM zakończyli bardzo udany sezon startów przełajowych i rozpoczęli 25 kwietnia starty na bieżni. W  Kortowie ma stadionie Uniwersyteckim rozegrano Mityng Lekkoatletyczny otwierający sezon startów na bieżni.

Czytaj całość…
 
Wzięli rewanż! AZS UWM - Sambor Tczew 34:22

ImageImageAZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn udanie zakończył ostatni w tej rundzie występ przed własną publicznością. Akademicy pokonali wyżej notowaną ekipę ZEC Sambora Tczew 34:22 (15:9)! Jest to wynik tym bardziej zadowalający, iż pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wygraną tczewian 40:28.

Czytaj całość…
 
Piłka ręczna: Czas na rewanż...

ImageImageW najbliższą sobotę o godzinie 14:00 w hali Gimnazjum nr 1 w Barczewie, przedostatnią kolejkę spotkań rozegrają piłkarze ręczni AZS UWM Szczypiorniaka Olsztyn. Na własnym parkiecie podejmować będą drużynę ZEC Sambora Tczew. Zwycięstwo nad spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy pozwoli myśleć o utrzymaniu siódmego miejsca w ligowej tabeli.

Czytaj całość…
 
AMP: Badmintoniści AZS UWM tuż za podium

ImageW dniach od 18 do 19 kwietnia odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w badmintonie. Nie zabrakło w nich reprezentantów AZS UWM Olsztyn. Nasi zawodnicy spośród 4 grup trafili do tej z numerem trzecim. Tam musieli się zmierzyć z zespołami Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa, Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej z Lublina oraz drużyną Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania z Białegostoku.

Czytaj całość…
 
Sport studencki: Zasłużone zwycięstwo

ImageDrużyna Geodezji i Gospodarki Przestrzennej zwyciężyła w Międzywydziałowych Mistrzostwach UWM w Tenisie Stołowym, pokonując w finale zespół  Medycyny Weterynaryjnej. Trzecie miejsce zajął Wydział Nauk Technicznych.

Czytaj całość…
 
Biegi przełajowe: Złoto AMP dla AZS UWM

ImageStudenci - Lekkoatleci Klubu Sportowego AZS UWM kontynuują niezwykle udany sezon przełajowy. Po bardzo dobrym występie naszych pań w Mistrzostwach Polski w Biegu na Przełaj w Olszynie Lubańskiej, gdzie reprezentantki Naszej Uczelni zdobyły złoty medal w Biegu Drużynowym w składzie : Eliza Gawryluk, Monika Harasim, Marta Barcewicz oraz Angelika Przygódzka dodały jeszcze złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegu na Przełaj rozgrywanych w Łodzi 19 kwietnia br. w klasyfikacji  generalnej oraz w kat. uczelni.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 nast. » koniec »»

Pozycje :: 561 - 570 z 582