OMC

Firma Open Media Consulting od początku swojej działalności utożsamiana jest z profesjonalizmem i niezawodnością. Dzięki tym priorytetom cieszy się szacunkiem innych firm i instytucji, jak również osobistości ze świata mediów, sztuki, nauki i kultury.

Open Media Consulting to firma doradcza i szkoleniowa doskonaląca procesy zarządzania oraz rozwijająca kompetencje kadry zarządzającej, pracowników korporacji, pracowników sektora prywatnego, publicznego i społecznego. Swoje usługi kieruje głównie do dużych i średnich firm, instytucji. Potrzeby szkoleniowe Klientów realizowane są w różnorodnej formie, np. tradycyjnych szkoleń, w tym szkoleń międzynarodowcyh; interaktywnych wykładów; specjalistycznych warsztatów tematycznych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów będących autorytetami w świecie nauki, mediów, kultury i sztuki.
Część szkoleń realizowana jest w języku polskim i angielskim, zwłaszcza szkolenia międzynarodowe kierowane do wielokulturowych środowisk pracy.
Open Media Consulting jest ekspertem Polskiego Klastra Zarządzania Zmianą realizującego projekty krajowe i międzynarodowe.