Dni Otwarte UWM PDF Drukuj Email
sobota, 31 marca 2012 16:31

To już wieloletnia tradycja, ze UWM tworzy przyszłym maturzystom okazję poznania oferty edukacyjnej oraz podejrzenia wielu wydziałów "od kuchni". Na Dniach Otwartych Uniwersytetu atrakcji jest rokrocznie coraz więcej, nie inaczej było więc 28.03.2012 r. Magnesem przyciągającym na naszą uczelnię jest bowiem nie tylko oferta edukacyjna reprezentowana przez wachlarz kierunków i wysoki poziom nauczania, ale także studenckie organizacje, czy stowarzyszenia, które wzbogacają możliwości samorealizacji i rozwoju. Stąd swoją cegiełkę w zachęcaniu licealistów do wstąpienia w szeregi olsztyńskich Żaków dołożyli również członkowie Creative.

Ubrani w czerwone koszulki z logo koła, wyposażeni w ulotki, tulipany - origami będące naszym symbolem promocyjnym, a przede wszystkim w uśmiechy, wędrowaliśmy pośród rzeszy przybyłych licealistów. Nasze działania spotykały się z żywym zainteresowaniem, a Ci, którzy jeszcze chwilę wcześniej nie byli przekonani co do wyboru uczelni, odchodzili utwierdzeni w przekonaniu, że UWM jest właściwym miejscem do kontynuacji nauki i zdobywania wiedzy. Jesteśmy więc pewni, że wielu spośród nich zechce zasilić w następnym roku akademickim również Creative.

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: środa, 25 kwietnia 2012 16:55