Dni Aktywności 17.10.2012 PDF Drukuj Email
czwartek, 18 października 2012 00:00

Dni Aktywności, to projekt po raz pierwszy zrealizowany przez SKN Creative oraz olsztyński oddział AIESEC. Jego celem było zmobilizowanie studentów do aktywnego spędzania wolnego czasu : od zajęć akademickich, przez rozwój pasji oraz zainteresowań młodych ludzi po zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Swoją ofertę zaprezentowały m.in.: organizacje studenckie, koła naukowe, kluby studenckie, stowarzyszenia wolonatriackie, szkoły: nauki jazdy, tańca, językowe  i wiele, wiele innych… tak, by doprawdy każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Dni Aktywności odbyły się pod honorowym patronatem rektora Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego na Wydziale Humanistycznym. Wydarzenie, które miało miejsce 17.10.2012 od godz. 9.30 do 14.30 przyciągnęło studentów, na których prócz licznych stoisk w foyer czekały otwarte mini-wykłady, a wśród nich m.in.: „Budowanie wyjątkowych relacji w życiu i biznesie”, czy nauka szybkiego czytania. Uczestnictwo  Żaków UWM-u w Dniach Aktywności dało im sposobność poznania najciekawszych ofert olsztyńskich organizacji, bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, nauczycielami czy trenerami oraz wybór odpowiedniej dla siebie formy aktywności, a nawet zapisy na zajęcia lub do konkretnych kół naukowych.

Współorganizacja tego wydarzenia, to dla Creative niewątpliwie cenne doświadczenie, które z pewnością znajdzie się także w harmonogramie naszych działań za rok. Ponieważ być Creatywnym, znaczy być Aktywnym!

opr. Agata Zielińska

Poprawiony: niedziela, 09 czerwca 2013 13:21