II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Młodych Pracowników Nauki "Przedsiębiorczość w zarządzaniu rozwojem ludzi i organizacji" PDF Drukuj
sobota, 20 kwietnia 2013 00:00

Głównym celem działalności w kole naukowym jest oczywiście aktywność badawczo - naukowa, której efektem końcowym są prace i wystąpienia na konferencjach lub seminariach. Creative dobrze o tym wie, dlatego nie opuszcza możliwości udziału w tak licznych obecnie spotkaniach młodych naukowców. Nasza delegacja prezentowała swoje osiągnięcia na jednym z takich wydarzeń w dniach 18-19 kwietnia 2013 r. w Lublinie.

Konferencja odbyła się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Poświęcona została zagadnieniom kreowania przedsiębiorczości indywidualnej i organizacyjnej z wykorzystaniem osiągnięć teorii i praktyki współczesnego zarządzania. Udział w konferencji wzięło 3 członków koła: Ewa Łachacz, Iza Liziniewicz oraz Natalia Łaszcz. Zaprezentowana praca dotyczyła przedsiębiorczości akademickiej i nosiła tytuł "Znaczenie inicjatyw podejmowanych w ramach przedsiębiorczości akademickiej w rozwoju potencjału zawodowego studentów". Praca zdobyła 2 miejsce na najlepiej napisany referat.

opr. Ewa Łachacz