19 lutego 2018r. - Komunikacja PDF Drukuj
niedziela, 11 marca 2018 20:48

19 lutego 2018r. na Wdziale Nauk Ekonomicznych członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji, które zostało przeprowadzone przez Panią Kasię Miciułę - coacha zdrowotnego i trenera rozwoju osobistego.

Szkolenie składało się z dwóch części. Na początku Pani Kasia przedstawiła teoretyczne aspekty komunikacji.

Dowiedzieliśmy się wówczas co to jest komunikacja, jakie są jej modele/rodzaje,  jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja oraz co może negatywnie na nią wpływać.

Następnie w drugiej części mieliśmy możliwość sprawdzić jak postrzegamy rzeczywistość tzn. który zmysł u nas dominuje, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć czy jesteśmy wzrokowcami, słuchowcami czy może kinestetykami. Taka wiedza sprawiła, że wiemy jaki sposób komunikowania jest dla nas najlepszy.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za przeprowadzone szkolenie :-)

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 18:57