VIII Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Creative
sobota, 25 września 2010 00:00

W br. członkowie SKN ZZL Creative byli współorganizatorami VIII Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Trochę zielonego pojęcia”.

Z tej okazji SKN ZZL Creative 25 września 2010r. przygotowało warsztaty pt. „Sztuka autoprezentacji z elementami mowy ciała”. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, jak poprzez swoje wypowiedzi, zachowania i sygnały niewerbalne komunikować na zewnątrz. Nauczyli się, w jaki sposób mówić, by być słuchanym, jak robić wrażenie na rozmówcach, jak odbierać i wysyłać komunikaty za pomocą mowy ciała.

Warsztaty zostały poprowadzone przez dwóch członków SKN ZZL Creative: Laurę Janczukowicz oraz Ludomira Kupracz. Łącznie zostało przeszkolonych ok. 70 uczestników VIII ODNiS – gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz absolwentów UWM.

Poprawiony: sobota, 14 stycznia 2012 19:58