Dni Otwarte UWM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Creative
środa, 30 marca 2011 00:00

W związku ze zbliżającymi się maturami, UWM po raz kolejny postanowił zainteresować swoją ofertą przyszłych studentów. 30.03.2011 odbyły się Dni Otwarte UWM, które i tym razem ściągnęły do swoich gmachów rzesze ludzi młodych, łaknących wiedzy i studenckiego życia.

Wśród stoisk zorganizowanych przez studentów; kół naukowych, samorządów oraz innych uczelnianych stowarzyszeń nie mogło zabraknąć naturalnie SKN ZZL Creative reprezentującego Wydział Nauk Ekonomicznych.

Wszechobecna energia, tłumy barwnie przebranych studentów, multimedialne prezentacje, mini pokazy oraz moc innych atrakcji, to wszystko miało sprawić, że podczas przyszłego naboru, grono żaków powiększy się o cream de la cream tegorocznych licealistów. Niewątpliwie sporą cegiełkę w budowaniu pozytywnego wizerunku UWM dołożyli członkowi naszego koła. Wnioskując po rozentuzjazmowanych odwiedzających, widocznie zainteresowanych naszą ofertą, również Creative jest spokojny o przyszłych członków.

Poprawiony: wtorek, 21 lutego 2012 22:01