Konferencja Łódzka PDF Drukuj
Wpisany przez Creative
sobota, 16 kwietnia 2011 00:00

Miarą aktywności członków koła jest nie tylko ich działalność wewnątrz organizacji, ale również jej reprezentacja na zewnątrz. Zgodnie z tą dewizą, Creatywni także w tym roku, w dniach 14-16 kwietnia wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. 'Zmiany organizacyjne a rozwój potencjału pracowników' w Łodzi.

Tegoroczna delegacja koła mogła pochwalić się dwiema pracami : 'Wykorzystanie mentoringu w zarządzaniu wiedzą w szkole wyższej” autorstwa Mileny Gruszczyńskiej i Mateusza Szula oraz "Rola motywowania w kształtowaniu przedsiębiorczych postaw pracowników” napisanej przez dr Sylwię Stachowską, Kingę Luks i Agatę Zielińską.

Na uczestników konferencji prócz prezentacji najciekawszych prac młodych pracowników badawczych oraz debiutów studenckich czekały liczne atrakcje. Pierwszy dzień został zwieńczony elegancką kolacją w restauracji Gęsi Puch, w trakcie której uczestnicy wymieniając poglądy mogli przy wspólnym posiłku lepiej się zintegrować. Każdy dzień był uświetniony wyjątkowymi wykładami i szkoleniami prowadzonymi przez praktyków, coachów, menedżerów. Wśród nich znalazły się tematy takie jak: "Rynek celów", "Zarządzanie zmianą" czy "Przywództwo 21 wieku".

Dzięki wspaniałej organizacji czasu każda godzina dostarczała nam nowej wiedzy i umiejętności.

Nie ulega wątpliwości, że udział w konferencji dał możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości, których kontynuacja ma szanse zaprocentować współpracą. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji; dawki niezapomnianych wrażeń, wiedzy i niepowtarzalnego klimatu postindustrialnej Łodzi.

opr. Agata Zielińska