Inne projekty i wydarzenia
4 kwietnia 2018r - Dzień Otwartych Drzwi UWM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 kwietnia 2018 18:36

Jak co roku w kwietniu Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zorganizował Dzień Otwartych Drzwi UWM, na którym tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z ofertą Uniwersytetu. W tym dniu mogły zaprezentować się wszystkie wydziały oraz koła naukowe działające w Uniwersytecie m.in. koło naukowe Creative. Stoisko naszego koła było licznie odwiedzane przez maturzystów oraz studentów. Członkom naszego koła towarzyszył dobry humor oraz kreatywne pomysły. Na stanowisku można było zapoznać się z ofertą naszego koła oraz otrzymać kreatywne gadżety :-)

Fotorelacja


Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 19:09
 
26 lutego 2018r. - Wybór nowego zarządu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 21:20

Dnia 26 lutego 2018r. w sali 20 na Wydziale Nauk Ekonomicznych zostało przeprowadzone głosowanie na nowy zarząd koła naukowego.

Wyniki głosowania:
Prezes - Marek Żołądecki
Wiceprezes ds. Finansów - Daria Nowacka
Wiceprezes ds. Marketingu i PR - Natalia Straus
Wiceprezes ds. HR - Michał Tomczak

Serdecznie gratulujemy zasiadającym w nowym zarządzie koła :-)

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 19:05
 
19 grudnia 2017r. - Wigilia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 23 grudnia 2017 15:38

Dnia 19 grudnia 2017r. członkowie koła naukowego Creative zorganizowali Wigilię. Każdy uczestnik koła miał za zadanie przynieść potrawę wigilijną oraz prezent dla kolegi lub koleżanki z koła. Spotkanie odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd. Niestety z powodu choroby w naszym spotkaniu nie uczestniczył opiekun koła - Dr Sylwia Stachowska oraz kilku członków. Jednak mimo to Wigilię można zaliczyć do udanych.

Czas świąt zbliża się wielkimi krokami, więc nasze koło naukowe chce życzyć Wszystkim ciepłych, radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, dużo zdrowia, samych sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że naładujecie akumulatory na cały kolejny rok i będziecie mieć dużo kreatywnych pomysłów

Fotorelacja


Poprawiony: środa, 14 marca 2018 18:58
 
REKRUTACJA DO SKN ZZL CREATIVE - 24.10.2017 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 listopada 2017 11:20

24 października 2017 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w sali nr 20 odbyło się oficjalne spotkanie rekrutacyjne do SKN ZZL Creative.

Przybyli do Nas nie tylko Ci najbardziej poszukiwani – nowi zainteresowani działalnością w Naszym kole, ale również obecni jego członkowie!  W miłej atmosferze obecni członkowie, jak i sama opiekun koła – dr Sylwia Stachowska, chętnie opowiadali czym jest dla nich Creative, przede wszystkim dlaczego dołączyli do koła i co z niego wynieśli. Ich wypowiedzi uzupełniała Prezes koła – Natalia Straus, wygłaszając prezentację o wszechstronnej działalności Creative. Przy rekrutacji pomagał wiceprezes ds. HR – Michał Tomczak, który po prezentacji koła zajął się organizacją gier integracyjnych (Bingo, Portret), dzięki którym mogliśmy się troszkę bliżej poznać.

Mamy nadzieję, że już na następnym spotkaniu zobaczymy się w jeszcze większym gronie!

Fotorelacja

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 19:05
 
Europejska Noc Naukowców 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 października 2016 22:21

30 września 2016 roku w Olsztynie, na terenie Kortowa, Centrum czy ul. Bydgoskiej odbyło się szeroko nagłaśniane wydarzenie- Europejska Noc Naukowców. Impreza skupiała masę warsztatów, pokazów, konkursów czy innych występów przeznaczonych dla osób w każdym wieku.
Podobnie jak podczas Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki nasze koło naukowe pomagało w organizacji tegoż wydarzenia i w związku z tym udało nam się zgromadzić kilkanaście cennych wolontariuszy ! Nasze działania obejmowały teren Biblioteki UWM i Centrum Konferencyjnego. Pomagaliśmy w bezpośredniej organizacji danych warsztatów, pokazów, przeprowadzaliśmy ankiet z przybyłymi gośćmi, kierowaliśmy przybyłych gości w określone miejsca i przede wszystkim czerpaliśmy tony pokładów POZYTYWNEJ ENERGII!
Przede wszystkim była to okazja do świetnej zabawy, poznania ciekawych ludzi - w tym wypadku nawiązania kontaktów nawet na skalę europejską.
W poniższej fotorelacji znajdują się nasi wolontariusze.

 

Fotorelacja

 
14 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 października 2016 22:18

21-23 Września 2016 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbyły się 14 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki. Tradycją lat ubiegłych SKN ZZL Creative wykazało się zaangażowaniem w organizację tego przedsięwzięcia. Koło zaistniało jako Partner tego wydarzenia, wspierając organizacyjnie jego przebieg, a także było zaangażowane w realizację dwóch warsztatów: „Efektywne zarządzanie czasem” oraz „Kiedy grupa staje się zespołem, czyli sztuka efektywnej współpracy”, realizowanych w ramach cyklu „Spotkania z ekonomią” pod patronatem Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników, wśród których znaleźli się uczniowie olsztyńskich szkół gimnazjalnych i średnich.

 

Fotorelacja

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7