Alumni

W tym pociągu, jakim jest życie, naszym celem jest sukces. To, jak każdy z nas będzie go definiował, jest kwestią indywidualną. Nie ulega jednak wątpliwości, że zawsze na jednym z czołowych miejsc będzie znajdować się praca. Ważne, by była to posada, która przyniesie nam satysfakcję, godziwą zapłatę i możliwość rozwoju. Jednak w turbulentnym otoczeniu, pełnym wielu osób dysponujących wartościowym CV, należy bardzo szybko zaczynać myśleć o przyszłości i sposobie na to, by wyróżnić się w tłumie. Doskonałym sposobem jest członkostwo w organizacjach studenckich, takich jak Creative. Najlepsze zaś świadectwo, jak efektywny jest to sposób inwestycji we własne umiejętności, stanowią alumni naszego koła.

Jesteśmy z nich dumni, ponieważ żaden z nich nie ma problemu, by znaleźć swoje miejsce na rynku pracy i wytyczać jasną ścieżkę kariery zawodowej. Na dowód, prezentujemy poniżej ich wypowiedzi w tej tematyce.


1. Kiedy przynależałeś/aś do koła?
2. Co dało Ci koło?
3. Czym się teraz zajmujesz?Piotr Zakrzewski

1. Swoją przygodę z Creative rozpocząłem w roku akademickim 2010/2011. W następnym roku członkowie koła obdarzyli mnie wielkim zaufaniem i zostałem wybrany na funkcję Wiceprezesa ds. Finansów.
2.
To prestiżowe, ciekawe, ale jednocześnie wymagające stanowisko przekonało mnie, że finanse odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu każdej organizacji. Najlepszym tego dowodem były zadania związane z powyższą funkcją, które wymagały często pokonywania wielu trudności, czy wykazania nie lada umiejętności negocjacyjnych.
Samo członkostwo w kole pozwoliło mi wziąć udział w wielu wartościowych szkoleniach kształtujących umiejętności przydatne niewątpliwie w przyszłej pracy oraz przyniosło sporo satysfakcji. Wiem, że stałem się bardziej cierpliwy i efektywny. Jednak tym, co najbardziej cenię, to fantastyczni ludzie, jakich miałem okazję poznać. Mogłem uczyć się od nich kreatywności, dążenia do samorozwoju i codziennego optymizmu.
Mimo tego, że mój czas w kole dobiegł już końca, jestem świadom, że Creative zostaje się już na zawsze, ponieważ to coś więcej niż tylko organizacja studencka; to niepowtarzalne kompozycja ludzi, w której każdy jest niezbędnym elementem. 
3. Obecnie zajmuję się prowadzeniem rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego, MLM oraz kilkoma innymi projektami. Wierzę, że możliwości są nieograniczone i zwiększają się każdego dnia, dlatego ufam, że czas zweryfikuje moje plany, nawet te z pozoru nierealne.

 

Katarzyna Pilarska

Kasia1. W roku akademickim 2010/2011 miałam zaszczyt obejmować stanowisko Prezesa Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative.
2.
Uczestnictwo w kole to dla mnie jeden z trudniejszych, ale zarazem najfantastyczniejszych okresów w moim życiu.

Cudowny widok: gdy grupa osób, spotyka się w tym samym miejscy, w tym samym celu, pełni pasji, radości i spontaniczności. Nigdy nie zapomnę Kreatywnych - zaangażowanych, wspaniałych oraz wartościowych ludzi o tak różnorodnych osobowościach. Dzięki WAM, wiem co to znaczy prawdziwy ZESPÓŁ :-)
3.
Obecnie obejmuje stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji w firmie Adecco Poland Sp. z o.o., biuro on-site Dell Products Poland w Łodzi.


 

Adam Pieńkowski

1.Od początku istnienia do czerwca 2010

2. kreatywność, pozytywną energię, kontakty z fajnymi ludźmi, możliwość brania udziału w szkoleniach, świetną zabawę i wiele wiele więcej.

3. Asystent Prezydenta Olsztyna

 

Elena Bliskun

elena bliskun1. 2009 rok
2. Poznałam dużo fajnych ludzi, byłam na wielu szkoleniach i spotkaniach, z których dużo informacji mi się przydało w życiu, dodało mi pewności siebie. Nadal w pamięci są nasze spotkania i oczywiście Szkoła Trenerów! Niesamowite przeżycia ;) W Creative wszyscy byli prawie jak rodzina ;)
3. pracuje :) - kadry i administracja - w firmie Salmo

 

Łukasz Wójcik

1. Do SKN Creative należałem w roku akademickim 2009/2010, który był moim moim drugim rokiem studiów licencjackich socjologii. Do koła dołączyłem za namową ówczesnej wiceprezes ds. HR, Emilii Kuźmińskiej.
2
.
Z pewnością były to piękne chwile spędzone w grupie osób o podobnych zainteresowaniach. Od samego początku oczekiwałem na wyjazd Szkoły Trenerów, gdzie w grupach mogliśmy sprawdzić nasze umiejętności trenerskie oraz otrzymać profesjonalny feedback. Przynależność do koła działała na mnie inspirująco, należały  do niego osoby, które efektywnie wykorzystywały swój czas i swoją motywacją zarażały pozostałych członków. Takiej motywacji właśnie potrzebowałem.
3.
Zajmuję się importem i sprzedażą detaliczną. Jest to własna działalność, ale na razie raczkuję.

 

Magdalena Skubij

1. 2009 rok
2.
Koło dało mi przede wszystkim możliwość poznania wielu fantastycznych
ludzi, z którymi miałam przyjemność uczestniczyć w wielu inspirujących
szkoleniach, dyskusjach i spotkaniach.  Okres w kole naukowym to
także, ciągły rozwój, poznanie technik i metod trenerskich oraz ich
"testowanie". Każdemu polecam, udział w Kole i atmosferę Creative :)
3. Specjalista ds. Rekrutacji Wewnętrznych (Internal Recruiter) w Adecco Poland

 

Natalia Gieglis

1. W kole od lutego 2009 r. do czerwca 2010, pełniłam funkcję pierwszego Vice prezesa ds Finansów.
2. Przede wszystkim poznałam cudownych ambitnych i otwartych ludzi, miałam okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach naukowych,nauczyłam się dużo, przede wszystkim o sobie, nieocenionym doświadczeniem była pierwsza Szkoła Trenerów, doświadczenia z tego szkolenia pomogły mi w przygotowaniu się do Assesment Center i pomogły zdobyć pracę.
3. Obecnie pracuję w Centrum Rozliczeń Citi Banku w Olsztynie, jako starszy specjalista, jest to moja druga po studiach praca, wcześniej byłam księgową w kancelarii komorniczej.
 

Piotr Burgraf

1. Nie pamiętam dokładnie. Mniej więcej grudzień 2009 - marzec 2010.
2. - nowe znajomości ( i to bardzo ciekawe :) );
- dostrzegłem, że w Olsztynie można robić coś rozwijającego; ( potem organizowałem wraz z    kołem i trenerem z Olsztyna Klub Trenera )
- na kilku fajnych imprezach się było z ludźmi z koła :))
3. Aktualnie przebywam w Anglii. Szukam aktywnych ludzi do budowania swojego biznesu, wraz m.in. z kolegą, którego poznałem na kole.