Warsztaty i szkolenia
19 lutego 2018r. - Komunikacja PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 20:48

19 lutego 2018r. na Wdziale Nauk Ekonomicznych członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji, które zostało przeprowadzone przez Panią Kasię Miciułę - coacha zdrowotnego i trenera rozwoju osobistego.

Szkolenie składało się z dwóch części. Na początku Pani Kasia przedstawiła teoretyczne aspekty komunikacji.

Dowiedzieliśmy się wówczas co to jest komunikacja, jakie są jej modele/rodzaje,  jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja oraz co może negatywnie na nią wpływać.

Następnie w drugiej części mieliśmy możliwość sprawdzić jak postrzegamy rzeczywistość tzn. który zmysł u nas dominuje, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć czy jesteśmy wzrokowcami, słuchowcami czy może kinestetykami. Taka wiedza sprawiła, że wiemy jaki sposób komunikowania jest dla nas najlepszy.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za przeprowadzone szkolenie :-)

Fotorelacja

 

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 18:57
 
28 Listopada 2017r. "Jak radzić sobie ze stresem" PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 grudnia 2017 15:11

28 Listopada 2017r. członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu „Jak radzić sobie ze stresem”, które przeprowadziła Pani Katarzyna Miciuła - coach zdrowotny i trener rozwoju osobistego.

W dzisiejszych czasach stres jest integralną częścią każdego z nas, jest niczym żywioł, którego uniknąć się nie da, ale można nauczyć się go redukować na tyle, by ograniczyć jego negatywny wpływ na życie prywatne i zawodowe. Szkolenie było wyjątkową okazją do zapoznania się z najskuteczniejszymi technikami kontroli stresu jak i negatywnych emocji.

Szkolenie te miało na celu:
- pokazać jakie skutki dla naszego zdrowia przynosi długotrwały stres,
- przedstawić jakie są źródła i rodzaje stresu,
- nauczyć nas redukować stres w zależności od jego rodzaju,
- pokazać jak zmienić nawyki, które powodują stres,
- poznanie sposobów zapobiegania sytuacjom stresowym,
- przedstawić jak skutecznie w przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.

Fotorelacja

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 18:59
 
7 listopada 2017r. "Budowanie zespołu" PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 11 listopada 2017 16:47

7 listopada 2017r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM odbyło się pierwsze w tym semestrze spotkanie naszego koła naukowego. Frekwencja była wysoka.

Na początku naszego spotkania przyszła do nas Pani Anna Piotrowska z Biura Karier, która przedstawiła działalność Biura oraz możliwości jakie ono daje studentom.

Następne Pani Doktor Sylwia Stachowska (opiekun koła) przeprowadziła dla nas szkolenie pt. "Budowanie zespołu". Nie obyło się bez odrobiny szaleństwa. Oprócz części teoretycznej członkowie koła musieli zbudować jak najwyższą wieżę wyłącznie z gazet i taśmy wciągu 20 min. Po skończonej rywalizacji wszyscy podsumowali zabawę, a Pani Doktor podsumowała naszą współpracę i całe spotkanie. 
Było naprawdę świetnie, co można zauważyć na zdjęciach.

Fotorelacja

Fot:-)

 

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 19:02
 
Szkolenie 26 Kwietnia 2017 r. PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 maja 2017 13:44

26 Kwietnia 2017 r. Mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniu pt. "Odkrywanie własnego potencjału – coaching grupowy" prowadzonym przez Panią Dorotę Tomaszewicz

Fotorelacja

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 19:02
 
Wydarzenie z Biurem Karier w Olsztynie PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 marca 2017 21:22

22 kwietnia 2017 r. mieliśmy okazję zorganizować na naszym wydziale oraz wziąć udział w spotkaniu informacyjnym o projekcie „Profesjonalizacja usług akademickiego Biura Karier”. Podczas spotkania gościliśmy Annę Piotrowską i Dorotę Tomaszewicz, które opowiedziały o  działaniach w ramach projektu oraz zaprezentowały możliwości i rozwiązania planowane do realizacji w ścieżkach:

1. KONSULTACJE INDYWIDUALNE
Badanie kompetencji
Budowanie ścieżki kariery

2. DORADZTWO ZAWODOWE
Budowanie portfolio
Pośrednictwo pracy
3 x Warsztaty

LUB DORADZTWO DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Biznes plan
Działalność Gospodarcza
Budowanie marki
2 x Warsztaty

3. COACHING KARIERY

PONADTO:
Wizyty u pracodawców
Budowanie współpracy:
Student - Pracodawca
Oferty pracy

Zaplanuj z nami swoją przyszłość zawodową: „Bo sukces liczony jest wyzwaniami

Fotorelacja

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 19:03
 
Gra szkoleniowa 16 Marzec 2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 19 marca 2017 21:08

16 Marca 2017 r. Koło Naukowe CREATIVE zorganizowało szkolenie otwarte dla wszystkich członków kół naukowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Na spotkaniu została przeprowadzona gra szkoleniowa „Przywództwo sytuacyjne” zorganizowana przez GrowinGame, którą poprowadzili Krzysztof Szewczak oraz Łukasz Majewski.


Dobry lider jest ojcem sukcesu każdej organizacji. Jedną z najważniejszych jego kompetencji jest sprawne zarządzanie podległymi mu pracownikami oraz umiejętne delegowanie im zadań. Co zrobić więc, aby było to jak najbardziej skuteczne i intuicyjne dla samego lidera?


Gra szkoleniowa odwoływała się do koncepcji przywództwa sytuacyjnego Herseya i Blancharda. Mogliśmy poznać ją w angażującej formie i przetestować jej praktyczne zastosowania.


Przekonaliśmy się dlaczego zarządzenie należy dostosować do aktualnej sytuacji każdego z członków zespołu. Dowiedzieliśmy się jak sprawnie ocenić potencjał poszczególnych pracowników i delegować im zadania, aby były wykonane w możliwie najefektywniejszy sposób.


Fotorelacja

Poprawiony: niedziela, 19 marca 2017 21:20
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8