Konferencje i seminaria
46 Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
sobota, 29 kwietnia 2017 06:33

24 kwietnia 2017 na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim odbyło się już 46 Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych. Nasze koło maiło przyjemność w tym roku być koordynatorem wydziałowym oraz zorganizować panel Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za przybycie oraz wygłoszenie bardzo interesujących prezentacji oraz Gratulujemy miejsca na podium członkini naszego koła.

 

Fotorelacja

 
45 Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 27 kwietnia 2016 22:12

26 kwietnia 2016 r odbyło się 45 Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Nasze koło wraz z KN Marketingu miało okazję zorganizować panel Zarządzanie i Marketing. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy świetnych prezentacji. A naszej przedstawicielce gratulujemy miejsca na podium!

 

Ftorelacja

 
Konferencja - Praktyczne zastosowanie Lean Manufactirung PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

Dnia 22 listopada 2014 r. w Gdańsku odbyła się konferencja  ,,Wyzwania zarządzania. Praktyczne zastosowanie Lean manufacturing”, organizowana przez firmę LUQAM. Wiemy jak ważne jest poznawanie nowych rozwiązań dlatego też członkowie Creative wzięli udział w tym wydarzeniu.

 
XLII Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych - podsumowanie PDF Drukuj
piątek, 07 czerwca 2013 13:17

Największą z inicjatyw podjętych przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative w roku akademickim 2012/2013 była organizacja XLII Międzynarodowego Seminarium Kół NaukowychKoła naukowe szkołą twórczego działania”. W ubiegłym roku akademickim Koło pełniło funkcję współorganizatora wydarzenia, a w roku bieżącym było jego głównym organizatorem. Rolę koła pomocniczego pełniło tym razem koło Architektów Krajobrazu Horyzont. W organizację wydarzenia zostały włączone ponadto liczne koła naukowe uczelni, których przedstawiciele pełnili role koordynatorów na poszczególnych wydziałach.

 
IV Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców PDF Drukuj
czwartek, 30 maja 2013 15:56

Creative po raz kolejny prezentowało wyniki własnych badań w naukowym gronie. Tym razem okazją ku temu była IV Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców, która odbyła się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie w dniu 26 kwietnia 2013 r. To czwarta już z kolei edycja cieszącej się z roku na rok coraz większym uznaniem konferencji. W tym roku goście prezentowali się w następujących obszarach tematycznych:

  1. Współczesne modele biznesu – diagnoza i perspektywy,
  2. Metody, techniki i narzędzia optymalizacji procesów gospodarczych,
  3. Case Studies Dobrych Praktyk Biznesowych (studia przypadków).
 
XLII Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych PDF Drukuj
piątek, 10 maja 2013 11:22

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4