Klub trenera

"Co robisz by stać się mistrzem?"
Drayton McLane Jr.

Zainspirowani tym pytaniem członkowie Studenckiego Koło Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative oraz Grupa SET stworzyli ideę klubu trenera. Istotą działania Klubu jest rozwijanie kompetencji osobistych i zawodowych uczestników, dlatego też spotkania Klubu mają charakter warsztatowy. Taka formuła umożliwia aktywną wymianę doświadczeń, wiedzy, umiejętności oraz wypracowywanie wniosków do własnej pracy. Warsztaty prowadzone są przez uczestników i dla uczestników. 

Olsztyński Klub Trenera to miejsce przeznaczone dla trenerów, coachów, konsultantów, menedżerów oraz osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników w organizacji, a także osób, które dopiero przygotowują się do wykonywania tego zawodu. Oprócz rozwoju umiejętności, działalność organizacji przyczynia się do integracji środowiska trenerskiego. Olsztyński Klub Trenera działa od marca 2010 r. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 5 złotych.

Więcej o organizatorach przeczytasz na:
www.uwm.edu.pl/creative - Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Creative
www.grupaset.pl – Grupa SETSpotkanie w ramach Klubu Trenera PDF Drukuj
sobota, 24 marca 2012 18:47

15.03.2012 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Trenera. Tym razem mieliśmy możliwość wzbogacić się w doświadczenie z zakresu

intro, czyli wstępu do dobrej prezentacji. Oprócz poszerzenia wiadomości teoretycznych w tej materii, każdy z nas zastosował również

intro w praktyce. Była to więc kolejna sposobność do publicznego wystąpienia przed grupą. Otrzymaliśmy dzięki temu odpowiedź

zwrotną; zarówno od członków koła, jak również od samego Rafała Szewczaka.To dla nas kolejny, świadomy krok do doskonałości.

 

opr. Lidka Mroczek 

Poprawiony: środa, 04 kwietnia 2012 20:05
 
Klub trenera- rozpoczęcie PDF Drukuj
piątek, 06 stycznia 2012 00:00

05.01.2012r. koło naukowe ZZL Creative rozpoczęło kolejny cykl spotkań Klubu Trenera, prowadzony przez Rafała Szewczaka z Grupy SET. Pierwszy warsztat został poświęcony coachingowi w zespole. Dzięki tzw. ‘lodołamaczom’ i odpowiednim zabawom mieliśmy okazję poznać się nawzajem znacznie lepiej, jednak główny cel stanowiło odkrycie siebie… własnych aspiracji i tego, jakie miejsce zajmujemy w świecie. Całe spotkanie podsumowaliśmy odpowiadając na pytanie Czego nauczyłem się o sobie? Ustaliliśmy również ramowy przebieg dalszych warsztatów, na które z niecierpliwością oczekujemy.

 

opr. Lidia Mroczek

Poprawiony: sobota, 18 lutego 2012 20:29
 
Klub Trenera - Inauguracja 2011 PDF Drukuj
Wpisany przez Creative   
czwartek, 24 lutego 2011 19:01

Chcąc poszerzać swoje umiejętności z dziedziny rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych członkowie SKN ZZL Creative 3 lutego 2011 r.rozpoczęli kolejny cykl spotkań Klubu Trenera pod kierunkiem Rafała Szewczaka Grupy SET. Na pierwszym spotkaniu w 2011 r. sformułowaliśmy Zasady Pracy, które będą nam towarzyszyć podczas całego cyklu. Najlepszą nauką jest nauka poprzez doświadczenie i własne zaangażowanie, którym mogliśmy się wykazać podczas spotkania Klubu Trenera przedstawiając prezentacje na wybrane tematy. W Klubie Trenera, mogą uczestniczyć nie tylko członkowie SKN Creative - na sali byli obecni także byli członkowie jak i początkujący Trenerzy.


Poprawiony: wtorek, 21 lutego 2012 22:04