Fakty
Naukowiec w konkursie

Naukowiec w konkursie

Prof. Robert Wójcik bierze udział w prestiżowym konkursie na najwybitniejsze osiągnięcie naukowe w Polsce w ostatnich 10 latach.

 

Profesor Robert Wójcik z Wydziału Nauk Technicznych, podobnie jak Doktor Arkadiusz Dudziak z Wydziału Humanistycznego (piszemy o tym TUTAJ) bierze udział w konkursie „Cudze chwalicie, swego nie znacie - promocja osiągnięć nauki polskiej" organizowanym przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland". Zwycięzcy wyłaniani są w czterech kategoriach:


1. Obszar nauk humanistycznych i społecznych
2. Obszar nauk przyrodniczych i medycznych
3. Obszar nauk ścisłych
4. Obszar nauk technicznych


Pierwszy etap konkursu już za prof. Wójcikiem. Kapituła konkursowa zadecydowała, żeby zakwalifikować pracę „Odtwarzanie poziomych izolacji przeciwwilgociowych w przegrodach murowych metodą iniekcji termo hermetycznej" do drugiego etapu konkursu, gdzie o zwycięstwie zadecydują głosy internautów. Głosować możemy do 31 marca na stronie:


http://www.oic.lublin.pl/cudzechwalicie/4-6.html

 

rak