Plan zajęć
Plan zajęć dydaktycznych poniżej. Proszę zapoznać się z zasadami realizacji zajęć dydaktycznych.
Na zajęcia zapisujemy się zgodnie z programem studiów.
Informację, kiedy do zaliczenia jest wychowanie fizyczne można uzyskać w swoim dziekanacie.
Zapisy przez system USOS
ul. Prawocheńskiego 7
Semestr letni 2023/2024
| 800-930 | 945-1115 | 1130-1300 | 1315-1445 | 1500-1630 |
PONIEDZIAŁEK | mgr M.Roguski1 | mgr M.Roguski2mgr J.Daniluk6 | mgr M.Roguski3mgr J.Daniluk7 | mgr M.Roguski4mgr J.Daniluk8 | mgr M.Roguski5 |
WTOREK | mgr G. Konecko9 | mgr G. Konecko10 | mgr G. Konecko11mgr E.Orłowska13 | mgr G. Konecko12mgr E.Orłowska14 | |
ŚRODA | mgr M. Roguski15 | mgr M. Roguski16mgr J.Daniluk20 | mgr M. Roguski17mgr J.Daniluk21 | mgr M. Roguski18mgr J.Daniluk22 | mgr M.Roguski19 |
CZWARTEK
| dr M. Jurgielewicz-Urniaż23 | dr M. Jurgielewicz-Urniaż24 | dr M. Jurgielewicz-Urniaż25mgr A. Dąbrowska27 | dr M. Jurgielewicz-Urniaż26mgr A. Dąbrowska28 | |
PIĄTEK | mgr G. Konecko29 | mgr G. Konecko30 | mgr G. Konecko31 |
Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego 7 w Kortowie
Semestr letni 2023/2024
Poniedziałek
Godz. 800-930, 945- 1115, 1130-1300, 1315-1445, 1500-1630 : Gr. 1, 2, 3, 4, 5 (limit 24 osoby) -mgr Marek Roguski: w-f ogólny ( piłka siatkowa, koszykówka, siłownia, tenis stołowy).
.
Godz. 945- 1115 ,1130 -1300, 1315- 1445 : Gr. 6, 7, 8 (limit 24 osoby)– mgr Jerzy Daniluk: w-f ogólny (piłka siatkowa, koszykówka, siłownia, tenis stołowy.)
Wtorek
Godz.800-930, 945- 1115, 1130-1300 ,1315-1445 : Gr. 9, 10, 11, 12 (limit 24 osoby) – mgr Grzegorz Konecko: w-f ogólny ( piłka siatkowa, koszykówka, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)
Godz.1130-1300, 1315-1445 : Gr. 13, 14 (limit 25 osoby) – mgr Ewa Orłowska: w-f ogólny(piłka siatkowa, aerobik, siłownia, tenis stołowy, gry sportowe)
Środa
Godz. 800-930, 945- 1115 ,1130-1300, 1315-1445, 1500-1630: Gr. 15, 16, 17, 18, 19 (limit 24 osoby)- mgr Marek Roguski: w-f ogólny (piłka siatkowa, koszykówka, siłownia,
tenis stołowy).
Godz.945- 1115,1130-1300, 1315-1445: Gr. 20, 21, 22 (limit 24 osoby)-mgr Jerzy Daniluk: w-f ogólny (piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)
Czwartek
Godz.800-930, 945- 1115, 1130-1300, 1315-1445: Gr. 23, 24, 25, 26 (limit 24 osoby) – dr Marzena Jurgielewicz-Urniaż: w-f ogólny(piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka )
Godz. 1130-1300, 1315-1445: Gr.27, 28 (limit 24 osoby)- mgr Agnieszka Dąbrowska : w-f ogólny (piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, koszykówka)
Piątek
Godz.800-930, 945- 1115 ,1130-1300 : Gr. 29, 30, 31 (limit 24 osoby) – mgr Grzegorz Konecko: w-f ogólny ( piłka siatkowa, koszykówka, siłownia, tenis stołowy, koszykówka.)
PLAN ZAJĘĆ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SALI NAD KORTÓWKĄ
ul.Kanafojskiego 5
Semestr letni 2023/2024
800-930 | 945-1115 | 1130-1300 | 1315-1445 | 1500-1630 | 1630-1800 | |
PONIEDZIAŁEK
|
|
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 1 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 2 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 3 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 4 |
|
WTOREK |
|
|
|
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 5 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 6 |
|
ŚRODA |
|
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 7 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 8 |
mgr K.Pieczulis-Smoczyńska 9 |
mgr K.Pieczulis- Smoczyńska 10 |
|
CZWARTEK |
|
mgr G.Jarzębowski 11 |
mgr G.Jarzębowski 12 |
mgr G.Jarzębowski 13 |
|
|
PIĄTEK
|
|
|
|
|
|
|
Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w sali nad „Kortówką” przy ul.Kanafojskiego 5
Semestr letni 2023/2024
Poniedziałek
Godz.945-1115, 1130-1300, 1315-1445 , 1500-1630: Gr.1, 2, 3, 4 (limit 20 osób) –mgr Krystyna Pieczulis-Smoczyńska: (w-f ogólny – zajęcia na siłowni, oraz w salce z matami).
Wtorek
Godz.. 1315-1445, 1500-1630: Gr. 5, 6, (limit 20 osób) – mgr Krystyna Pieczulis-Smoczyńska: ((w-f ogólny – zajęcia -zajęcia na siłowni, oraz w salce z matami).
Środa
Godz. 945-1115, 1130-1300 , 1315-1445, 1500-1630: Gr.7, 8, 9, 10 (limit 20 osób) – mgr Krystyna Pieczulis: (w-f ogólny – zajęcia na siłowni, oraz w salce z matami).
Czwartek
Godz.. 945-1115, 1130-1300, 1315-1445: Gr. 11, 12, 13 (limit 20 osób) – mgr Grzegorz Jarzębowski: ((w-f ogólny – zajęcia na siłowni, oraz w salce z matami).
PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA PŁYWALNI UL.TUWIMA 9
Semestr letni 2023/2024
| 8.00-9.30 | 9.45-11.15 | 11.30-13.00 | 13.15-14.45 | 15.00-16.30 |
PONIEDZIAŁEK
|
mgr G. Dubielski 1 |
mgr G. Dubielski 2
|
mgr G.Jarzębowski 3 mgr A.Łuniewska 4 |
mgr A.Łuniewska 5 |
|
WTOREK |
mgr G. Dubielski 6 |
mgr G.Dubielski 7 | mgr K.Szewczyk 8 mgr A.Łuniewska 9
|
mgr A.Łuniewska 10
|
|
ŚRODA |
mgr G. Dubielski 11
|
mgr G.Dubielski 12
|
mgr G.Jarzębowski 13
|
mgr K.Szewczyk 14 |
|
CZWARTEK |
mgr G.Konecko 15 Dr hab. R. Podstawski Rat. Medyczne |
mgr G.Konecko 16 Dr hab. R. Podstawski Rat. Medyczne |
mgr G.Dubielski 17 Dr hab. R. Podstawski Rat. Medyczne |
mgr G.Dubielski 18
|
|
PIĄTEK |
|
|
|
|
|
Wykaz zajęć z wychowania fizycznego na pływalni UWM na ul. Tuwima 9
Semestr letni 2023/2024
poniedziałek
Godz. 800-930, . 945-1115: Gr. 1, 2 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających .
Godz. 1130-1300: Gr. 3 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Jarzębowski: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz. 1130-1300: 1315-1445: Gr. 4, 5 (limit 15 osób) – mgr Ąnna Łuniewska : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Wtorek
Godz. 800-930 , 945-1115: Gr. 6, 7 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz.1130-1300 : Gr. 8 (limit 15 osób) – mgr Katarzyna Szewczyk : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz. 1130-1300 , 1315-1445: Gr. 9, 10 (limit 15 osób) – mgr Ąnna Łuniewska : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Środa
Godz. 800-930 , 945-1115,: Gr. 11, 12 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz. 1130-1300 Gr13 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Jarzębowski: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz. 1315-1445: Gr. 14 (limit 15 osób) – mgr Katarzyna Szewczyk : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Czwartek
Godz. 800-930 , 945-1115: Gr. 15, 16 (limit 15 osób) mgr Grzegorz Konecko: nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Godz. 1130-1300, 1315-1445: Gr. 17, 18 (limit 15 osób) – mgr Grzegorz Dubielski : nauka i doskonalenie pływania-zajęcia dla pływających i niepływających.
Zgodnie z regulaminem uczestnicy zajęć na pływalni muszą być wyposażeni w czepek oraz przylegający do ciała strój do pływania !
PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SALI FITNESS NA UL.TUWIMA 9 /budynek pływalni/
Semestr letni 2023/2024
| 800-930 | 945-1115 | 1130-1300 | 1315-1445 | 1500-1630 | 1630-1800 |
PONIEDZIAŁEK |
mgr A. Dąbrowska 1 |
mgr A. Dąbrowska 2 |
mgr. K. Szewczyk 3
|
|
|
|
WTOREK |
|
mgr A. Dąbrowska(SM) 4
|
|
mgr K. Szewczyk 5
|
mgr A. Dąbrowska 6 |
|
ŚRODA |
|
|
mgr E. Orłowska 7
|
mgr E. Orłowska 8 |
|
|
CZWARTEK |
|
|
|
|
|
|
PIĄTEK |
|
|
|
|
|
|
Wykaz zajęć z wychowania fizycznego sala fitness na pływalni UWM na ul. Tuwima 9
semestr letni 2023/2024
Poniedziałek
Godz. 800-930,945-1115 : Gr. 1, 2 (limit 24 osób) – mgr Agnieszka Dąbrowska : zajęcia ogólnorozwojowe (fitness, taniec), ćwiczenia przy muzyce, ćwiczenia z przyborem.
Godz. 1130-1300:Gr. 3 (limit 25 osób)- mgr Katarzyna Szewczyk: zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia przy muzyce, ćwiczenia z przyborem.
Wtorek
Godz. 945-1115, 1500-1630:Gr. 4, 6 (limit 24 osób)- mgr Agnieszka Dąbrowska: zajęcia ogólnorozwojowe (fitness, taniec), ćwiczenia przy muzyce, ćwiczenia z przyborem.
Godz. 1315-1445:Gr. 5 (limit 25 osób)- mgr Katarzyna Szewczyk: zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia przy muzyce, ćwiczenia z przyborem.
Środa
Godz. 1130-1300 , 1315-1445, :Gr. 7, 8 (limit 24 osób)- mgr Ewa Orłowska: zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia przy muzyce, ćwiczenia z przyborem.
PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SIŁOWNI NA UL.TUWIMA 9 /budynek pływalni/
Semestr letni 2023/2024
| 800-930 | 945-1115 | 1130-1300 | 1315-1445 | 1500-1630 |
PONIEDZIAŁEK
|
mgr A. Łuniewska 1 |
mgr A. Łuniewska 2 mgr G. Jarzębowski 3 |
mgr G. Dubielski 4 |
mgr G. Jarzębowski 5 mgr K. Szewczyk 7 |
mgr G. Jarzębowski 6 mgr K. Szewczyk 8 |
WTOREK
|
mgr A. Łuniewska 9 mgr K. Szewczyk 10
|
mgr A. Łuniewska 11 mgr K. Szewczyk 12
|
dr M. Jurgielewicz-Urniaż 13 mgr A. Dąbrowska 16 |
dr M. Jurgielewicz-Urniaż 14 mgr A. Dąbrowska 17 |
mgr K. Szewczyk 15 mgr A. Łuniewska 18
|
ŚRODA |
mgr A. Łuniewska 19
|
mgr A. Łuniewska 20 mgr G.Jarzębowski 23 |
mgr G. Dubielski 21 mgr K.Szewczyk 24 |
mgr G. Dubielski 22 mgr G.Jarzębowski 25
|
mgr G. Jarzębowski 26 mgr K. Szewczyk 27
|
CZWARTEK
|
mgr G. Dubielski 28 mgr A. Dąbrowska 32 |
mgr G. Dubielski 29 mgr A. Dąbrowska 33 |
mgr G.Konecko 30
|
mgr G. Konecko 31 mgr E. Orłowska 34 |
mgr A. Dąbrowska 36 mgr E. Orłowska 35
|
PIĄTEK |
|
| mgr E. Orłowska 37
| mgr E. Orłowska 38 |
|
uwm.edu.pl/swfis
Wykaz zajęć z wychowania fizycznego w siłowni na pływalni UWM na ul. Tuwima 9
Semestr letni 2023/2024
Poniedziałek
Godz. 800-930,945-1115 : Gr. 1, 2 (limit 24 osoby)- mgr Anna Łuniewska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 945-1115, 1315-1445, 1500-1630: Gr. 3, 5, 6 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Jarzębowski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300: Gr. 4 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Dubielski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1315-1445, 1500-1630: Gr. 7, 8 (limit 24 osoby)- mgr Katarzyna Szewczyk: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Wtorek
Godz. 800-930, 945-1115, 1500-1630 : Gr. 9, 11, 18 (limit 24 osoby)- mgr Anna Łuniewska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 800-930, 945-1115, 1500-1630: Gr. 10, 12, 15 (limit 24 osoby)- mgr Katarzyna Szewczyk: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300 1315-1445: Gr. 13, 14 (limit 24 osoby)- dr Marzena Jurgielewicz-Urniaż: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300 , 1315-1445 : Gr. 16, 17 (limit 24 osoby)- mgr Agnieszka Dąbrowska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Środa
Godz.. 800-930 , 945-1115,: Gr. 19, 20 (limit 24 osoby)- mgr Anna Łuniewska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300, 1315-1445 ,: Gr. 21, 22 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Dubielski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 945-1115 , 1315-1445 , 1500-1630: Gr. 23, 25, 26 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Jarzębowski: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300 , 1500-1630: Gr. 24, 27 (limit 24 osoby)- mgr Katarzyna Szewczyk: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Czwartek
Godz. 800-930 , 945-1115 : Gr. 28, 29, (limit 24 osoby) - mgr Grzegorz Dubielski : doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1130-1300, 1315-1445: Gr. 30, 31 (limit 24 osoby)- mgr Grzegorz Konecko doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 800-930 , 945-1115, 1500-1630: Gr. 32, 33, 36 (limit 24 osoby)- mgr Agnieszka Dąbrowska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Godz. 1315-1445 , 1500-1630: Gr. 34, 35 (limit 24 osoby)- mgr Ewa Orłowska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.
Piątek
Godz. 1130-1300, 1315-1445: Gr. 37, 38 (limit 24 osoby)- mgr Ewa Orłowska: doskonalenie sprawności ogólnej w ćwiczeniach siłowych i aerobowych.