Ściągnij i czytaj! Publikujemy pierwszy z raportów15-06-2020

Firmy zajmujące się organizacją imprez i eventów zostały niezwykle poszkodowane w okresie pandemii koronawirusa. Za niezwykle wartościowe należy więc uznać każde opracowanie, które wskazuje możliwości rozwoju tej branży.

Tego waśnie dotyczy raport przygotowany przez Patrycję, Sandrę, Adrianę, Ingridę i Aleksandrę, studentki studiów magisterskich Analizy i kreowania trendów. Głównym założeniem przygotowanego przez nie raportu było wskazanie możliwych kierunków rozwoju branży eventowej oraz zaprojektowanie konkretnych rozwiązań dla „Grupy Happy” , która ją reprezentuje.
Na uwagę zasługuje solidnie przygotowana analiza potrzeb oraz wybór odpowiednich trendów. Zwróćcie jednak uwagę na rekomendacje, będące zbiorem konkretnych rozwiązań, gotowych do wdrożenia.