ZAPYTANIE OFERTOWE DOT. PRZYGOTOWANIA RECENZJI PUBLIKACJI/KSIĄŻKI PT. ANALIZA I KREOWANIE TRENDÓW. RAPORT Z BADAŃ24-09-2015

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do przesyłania ofert cenowych dot. poniższego zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie recenzji publikacji/książki pt. Analiza i kreowanie trendów. Raport z badań dot. projektu Przygotowanie, utworzenie i promocja interdyscyplinarnego kierunku ,,Analiza i kreowanie trendów’’ współfinansowanego ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Lichtensteinu i Norwegii oraz ze środków krajowych.

Zakres czynności po stronie Wykonawcy:

1. Przygotowanie recenzji publikacji/książki pt. Analiza i kreowanie trendów. Raport z badań objętości ok. 150 stron, format B5, czcionka 12 Times New Roman, odstęp 1,5.

W publikacji przewiduje się następujące rozdziały:

Przedmowa

Część 1. Innowacyjny program kształcenia i plany na przyszłość

1.1. Analiza i kreowanie trendów (AiKT) - nowy kierunek studiów na UWM

1.2. Opis projektu "Przygotowanie, utworzenie i promocja interdyscyplinarnego kierunku Analiza
i kreowanie trendów” finansowanego z Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego w ramach działania Rozwój Polskich Uczelni

1.3. O planach na przyszłość

Część 2. Raport z badań wśród uczniów, studentów oraz interesariuszy

Wytyczne wobec Oferenta:

- stopień min. dr hab.

- kompetencje pedagogiczne / filozoficzne lub ekonomiczne

- doświadczenie w organizacji i zarządzaniu na poziomie szkolnictwa wyższego

Termin wykonania zamówienia:

Wykonawca zobowiązany będzie zrealizować zamówienie do dnia 15.10.2015 roku.

Kryterium wyboru Wykonawcy:

Do realizacji zamówienia zostanie wyłonionych 2 Wykonawców (jeden z kompetencjami pedagogiczno /filozoficznymi oraz jeden z kompetencjami ekonomicznymi), którzy przedstawią najniższą ofertę cenową przesyłając wypełniony formularz ofertowy wraz z CV potwierdzającym ww. wymagane doświadczenie i kompetencje.

Wypełniony formularz należy przesłać w terminie do dnia 01.10.2015 r., do godziny 12.00 w formie pisemnej na adres poczty elektronicznej edyta.szacherska@uwm.edu.pl lub e.dabkowska@uwm.edu.pl lub złożyć osobiście, w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9, Kortowo-Olsztyn, budynek Centrum Edukacji Technologicznej – Stara Kotłownia).

formularz-ofertowy_3