Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Termin: 11 kwietnia 2024 r.

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka przy ulicy Michała Oczapowskiego 12B

Godziny: od 9:00 do 13:00

Numer stanowiska naszego wydziału: 7

Dzień Otwarty UWM to doskonała okazja, aby z bliska poznać naszą uczelnię, jej ofertę edukacyjną i możliwości, jakie otwiera przed młodymi osobami. Na parterze biblioteki wystawią się wszystkie wydziały.

Podczas Dnia Otwartego UWM przedstawimy:

• nasze kierunki studiów oraz programy dydaktyczne;
  • możliwości rozwoju pasji i zainteresowań w kołach naukowych, agendach kulturalnych i inicjatywach studenckich;
  • szanse na rozwój kariery iwspółpracę z partnerami biznesowymi uniwersytetu, oferującymi pracę naszym absolwentom;
  • uroki Kortowa – serce naszego kampusu, miasteczka studenckiego uznanego za najpiękniejszy kampus w Polsce.

Ponadto, będzie możliwość osobistego spotkania z naszą kadrą naukową oraz obecnymi studentami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące studiów.

W Bibliotece Uniwersyteckiej UWM odbędą się również:

• spotkanie z przedstawicielami Biura ds. Studenckich (9:10-9:50)
  • spotkanie z Dorotą Wellman „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o telewizji (mediach), ale baliście się zapytać. Telewizja w anegdocie” (10:00-10:45)
  • spotkanie z Wojtkiem Drewniakiem z „Historia bez cenzury” - „Bóg wybacza, nauka nigdy – największe wpadki naukowców z kategorii nauk ścisłych” (11:00-11:45)
  • maturalne Q&A - spotkanie z przedstawicielem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Łomży (12:00-12:45)

Przy Bibliotece Uniwersyteckiej znajduje się bezpłatny parking dla autokarów i aut osobowych, ale można do nas dojechać również komunikacją miejską.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem ds. Studenckich: 89 524-52-29, bss@uwm.edu.pl.

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie Dnia Otwartego UWM.