Piknik Sztuki - Zapraszamy

W piątek popołudniu odbył się Piknik Sztuki zorganizowany przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie.  Wydarzenie odbyło się po raz czwarty. Na scenie staromiejskiej zaprezentowały się zespoły z Instytutu Muzyki.  Przy miłych dźwiękach można było uczestniczyć w różnych atrakcjach  np. lepienia z gliny, portretowania publiczności, malowania obrazu, kolorowych tatuaży czy performance. Dodatkową atrakcja była możliwość wygrania nagród podczas konkursów.
Całość poprowadził prodziekan wydziału dr Jan Połowianiuk. Przybliżając mieszkańcom istotę Wydziału, który łączy muzykę oraz plastykę.  Przekonując zarazem, że jest to miejsce idealne do studiowania dla osób pasjonujących się tymi dziedzinami.

fot. mgr Zbigniew Urbalewicz