dwa instytuty, jeden wydział! Wydział Sztuki

Od 7 września wokół Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie można ogladać zdjęcia prac studentów wykonane podczas zajęć na Wydziale Sztuki. Są to zdjecia prac studentów z Instytutu Sztuk Pięknych  jak też zdjęcia wykonane podczas koncertów studentów z Instytutu Muzyki.

Tym samym pragniemy pokazć, że studiowanie może być pasją i przyjemnością. Zdobyta wiedza podaczas studiów przynosi wiele korzyści w późniejsztym znalezieniu pracy.

Przypominamy, że do 15 września trwa dodatkowy nabór na studia na Wydziale Sztuki. Zapraszamy wszystkie osoby, które jeszcze nie podjeły decyzji lub wachają się z nią. Program studiów w Instytucie Muzyki oraz Instytucie Sztuk Plastycznych jest stale udoskonalany i dopasowywany do wymogów współczesnego rynku pracy. Kadrę dydaktyczną Wydziału Sztuki stanowią wysoko kwalifikowani nauczyciele akademiccy, w tym pedagodzy różnych specjalności oraz znani artyści.