fotorelacja I Biennale Malarstwa Pejzaż Architektoniczny Bisztynek

Na I ogólnopolskie Biennale Malerskie w Bisztynku wpłyneło 104 prac 49artystów z całej Polski. Na wystwę zakwalifikowało się 96 prac malarskich 47 artystów z Polski. Jury w składzie: Przewodnicząca Jury : prof. Elżbieta Basiul - dziekan Wydziału Malarstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prof. Marian Stępak - Wydział Malarstwa UMK w Toruniu, prof. Jacek Dyrzyński - Wydział Malarstwa ASP w Warszawie, dr hab. Renata Zimnicka-Prabucka - prof. UWM, Wydział Sztuki UWM w Olsztynie, dr hab.Tomasz Milanowski - prof. ASP, dziekan Wydziału Malarstwa ASP W Warszawie przyznało nagrody:

Grand Prix za pracę "Portret miasta" - Joannie Kałdan.
I Nagroda - Julia Królikowska za "Miasto",
II Nagroda - Ewa Niewolska-Ozga - za cykl pejzaży,
III Nagroda - Angelika Gurtat - za pracę "Przestrzeń nieoczywista",
Wyróżnienie regulaminowe przyznano Joannie Stasiak.

Jury przyznało również wyróżnienia honorowe:
Agnieszce Gogoli, Adriannie Jędrych, Annie Kunka - Kawełczyk, Zbigniewowi Sikorze.

Wszystkim zwycięscom serdecznie gratulujemy.

wicej zdjęć na stronie https://www.facebook.com/BiennaleMalarstwaBisztynek/?fref=ts