Prezentacje. Część pierwsza

Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Alfa Centrum inaugurują wspólną działalność wystawienniczą. W Galerii w drodze  Wydziału Sztuki UWM  w Alfa Centrum  14 czerwca 2013 r. o godz. 18 zostanie otwarta wystawa „PREZENTACJE. Część pierwsza." Będzie to przegląd prac artystów związanych z Zakładem Malarstwa i Rzeźby Instytutu Sztuk Pięknych UWM. Malarstwo, rzeźbę, fotografię i grafikę zaprezentują:

Joanna Bentkowska-Hlebowicz, Izydor Borys, Zygmunt Droński, Marzena Huculak, Wioletta Jaskólska, Eugeniusz Geno Małkowski, Miłosz Piotrowski, Andrzej Popiel, Marek Szczęsny, Marta Wasilewska-Frągnowska, Renata Zimnicka-Prabucka.

Wernisaż uatrakcyjni występ zespołu muzycznego The Alley, pod opieką artystyczną Ewy Zuby z Instytutu Muzyki UWM.

To pierwsza z cyklu wystaw organizowanych przez Wydział Sztuki UWM wspólnie z Alfa Centrum.

Zapraszamy do Alfa Centrum, al. Marsz. J. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn