BPE_logo_małe.jpg

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich - „Młodzi Odkrywcy na szlaku Funduszy Europejskich w UWM”

Biuro ds. Projektów Europejskich w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowało Dzień Otwarty Funduszy Europejskich na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Młodzi Odkrywcy na szlaku Funduszy Europejskich w UWM”.

W piątek 13 maja! prawie 400 osób - dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Olsztyna i okolic miało okazję zwiedzić uniwersyteckie laboratoria, które powstały lub zostały wyposażone dzięki funduszom pochodzącym z Unii Europejskiej.

Pracownicy naukowi UWM w Olsztynie przygotowali dla naszych Gości ciekawe warsztaty i pokazy laboratoryjne. Każdy z odwiedzających otrzymał drobny gadżet na pamiątkę wizyty na Uniwersytecie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego Funduszy Europejskich!

Zapraszamy do obejrzenia galerii.