Partnerzy:

Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
Sample Title
SKN Creative
Integracja koła PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 kwietnia 2019 19:43

 

Cześć! Czołem!
Nasze koło nie próżnuje i ciągle staramy się robić jak najwięcej. Ostatnie spotkanie odbyło się pod hasłem "Integracja i Planowanie". Zespół HR przygotował dla nas super zabawę, w której mogliśmy się poznać i jednocześnie zwalczyć strach przed otwartym mówieniem do publiczności. Udało nam się również przeprowadzić losowanie mikołajkowe. Ciekawe czym kreatywnym się obdarujemy. A co udało nam się zaplanować? Tego Wam nie powiemy!  Efekty będzie można dostrzec już wkrótce.

Jeśli ty też chcesz stać się częścią ekipy Creative to nic nie stoi na przeszkodzie! Zapraszamy w poniedziałki budynek WNE sala 20 godz. 16:45

 

Fotorelacja

 
4 kwietnia 2018r - Dzień Otwartych Drzwi UWM PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 kwietnia 2018 18:36

Jak co roku w kwietniu Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zorganizował Dzień Otwartych Drzwi UWM, na którym tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z ofertą Uniwersytetu. W tym dniu mogły zaprezentować się wszystkie wydziały oraz koła naukowe działające w Uniwersytecie m.in. koło naukowe Creative. Stoisko naszego koła było licznie odwiedzane przez maturzystów oraz studentów. Członkom naszego koła towarzyszył dobry humor oraz kreatywne pomysły. Na stanowisku można było zapoznać się z ofertą naszego koła oraz otrzymać kreatywne gadżety :-)

Fotorelacja


 
26 lutego 2018r. - Wybór nowego zarządu PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 21:20

Dnia 26 lutego 2018r. w sali 20 na Wydziale Nauk Ekonomicznych zostało przeprowadzone głosowanie na nowy zarząd koła naukowego.

Wyniki głosowania:
Prezes - Marek Żołądecki
Wiceprezes ds. Finansów - Daria Nowacka
Wiceprezes ds. Marketingu i PR - Natalia Straus
Wiceprezes ds. HR - Michał Tomczak

Serdecznie gratulujemy zasiadającym w nowym zarządzie koła :-)

 
19 lutego 2018r. - Komunikacja PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 11 marca 2018 20:48

19 lutego 2018r. na Wdziale Nauk Ekonomicznych członkowie koła naukowego Creative mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji, które zostało przeprowadzone przez Panią Kasię Miciułę - coacha zdrowotnego i trenera rozwoju osobistego.

Szkolenie składało się z dwóch części. Na początku Pani Kasia przedstawiła teoretyczne aspekty komunikacji.

Dowiedzieliśmy się wówczas co to jest komunikacja, jakie są jej modele/rodzaje,  jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja oraz co może negatywnie na nią wpływać.

Następnie w drugiej części mieliśmy możliwość sprawdzić jak postrzegamy rzeczywistość tzn. który zmysł u nas dominuje, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć czy jesteśmy wzrokowcami, słuchowcami czy może kinestetykami. Taka wiedza sprawiła, że wiemy jaki sposób komunikowania jest dla nas najlepszy.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za przeprowadzone szkolenie :-)

Fotorelacja