Filologia Germańska UWM

Wykład ogólnowydziałowy

DOTYCZY STUDENTÓW I ROKU I STOPNIA

Wykład ogólnowydziałowy studenci realizują w semestrze letnim danego roku akademickiego. Student wybiera jeden wykład z przedstawionej oferty i  do 19 lutego 2024 roku zapisuje się na przedmiot mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Oferta zostanie umieszczona w tym miejscu.

Pierwsze spotkanie zgodnie z wyborem wg planu: 20 bądź 22 lutego br.

Plik z wykazem wykładów ogólnowydziałowych na semestr letni 2023/24 zostanie umieszczony na dole strony i w zakładce "Aktualności".

Wykład monograficzny

DOTYCZY STUDENTÓW III ROK I STOPNIA

Student kierunku Filologia germańska zobowiązany jest to zaliczenia dwóch wykładów monograficznych w roku akad. 2023/24, jeden wykład w semestrze zimowym (literaturoznawczy) i jeden wykład w semestrze letnim (językoznawczy)

DOTYCZY STUDENTÓW II STOPNIA

W roku akademickim 2023/24 w semestrze zimowym będzie prowadzony wykład monograficzny literaturoznawczy.

Ww. wykłady oferowane są przez Katedrę Języka Niemieckiego i Katedrę Literatury i Kultury Krajów Niemieckojęzycznych są obowiązkowe.

Studenci nie muszą zapisywać się na wyżej wymienione przedmioty. Zajęcia zaczynają się w/g planu.

FILOLOGIA
GERMAŃSKA