International Symposium on Applied Geoinformatics

W dniach 7-9 listopada 2019 w Istambule (Turcja) odbyÅ‚o siÄ™ International Symposium on Applied Geoinformatics organizowane przez Yıldız Technical University in Istanbul. Sympozjum skupiaÅ‚o siÄ™ na wielu tematach zwiazanych z Geoinformatyka, m.in.dotyczyÅ‚o  Systemów wysokoÅ›ci, Geoidy i Geodezji satelitarnej.

Nasz zespół był reprezentowany przez dr hab. inż. Karola Dawidowicza, który zaprezentował poster p.t.:

• Dawidowicz K., RapiÅ„ski J., Wielgosz P, Åšmieja M., Brzostowski K., Grzegory T., Grec F.C.:  System for EGNSS receivers antennas calibration - current status of the project

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie reprezentowało również 10 przedstawicieli naszego wydziału: dr hab. inż. Sławomir Celmer, prof. UWM (IG), dr hab. inż. Wioleta Błaszczak-Bąk (IG), dr inż. Joanna Janicka (IG), dr inż. Renata Pelc-Mieczkowska (IGiK), dr inż. Katarzyna Pająk (IGiK), dr inż. Anna Kowalczyk (IGiK), dr inż. Krzysztof Nowel (IG), dr inż. Marcin Uradziński (IG), mgr inż. Patrycja Wyszkowska (IG) oraz mgr inż. Dawid Kwaśniak (IG).

Więcej informacji o konferencji można znaleźć pod linkiem http://isag2019.sempozyumu.net/index.php.