Dołącz do Nas! - Spotkanie z Kołem Naukowym Suicydologii WPiA UWM

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na spotkanie Koła Naukowego Suicydologii WPiA UWM. Wydarzenie polega na umożliwieniu jednorazowego dołączenia do wewnętrznego (z reguły zamkniętego) spotkania Koła. Osoby, które zainteresują się poruszoną tematyką, będą mogły wypełnić deklaracje członkowska i zostać cżłonkiem Koła.
Tym razem podczas spotkania Koła poruszone będą dwa bardzo ciekawe tematy. Joanna Mikołowska wystąpi z referatem pt. "Zaburzenia psychiczne a ryzyko zachowań samobójczych". Natomiast Jarosław Gronczewski przedstawi swoje przemyślenia na temat "Kamikaze".
Zachęcamy do uzyskania członkostwa w Kole, ponieważ część organizowanych przez Nas wydarzeń ma charakter zamknięty - niedostępne są dla osób spoza Koła.

Data spotkania: 18 marca 2021 r. o godz. 19.00

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams. W celu uzyskania linku do spotkania prosimy o wypełnienie formularza, do którego link znajduje się poniżej. Na podany adres mailowy zostanie wysłane zaproszenie.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1la0Purje

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca do godziny 15.00.
W razie pytań, prosimy o kontakt na Facebook'u lub na adres mailowy: kolo.naukowe.suicydologii@gmail.com