Staż naukowy dr Emilii Jurgielewicz-Delegacz

W dniach od 10 października do 4 listopada 2022 r. staż naukowy w Katedrze Kryminologii i Kryminalistyki odbyła dr Emila Jurgielewicz-Delegacz z Katedry Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas swojego pobytu wzięła czynny udział w międzynarodowej konferencji naukowej „Transgraniczna (zorganizowana) eko-przestępczość w Europie i poza jej granicami”, odbyła konsultacje z prof. Wiesławem Pływaczewskim dotyczące swojej pracy habilitacyjnej, spotkała się z członkami Studenckiego Koła Naukowego Kryminologii „Vestigium”, przedyskutowała z pracownikami Katedry możliwości wspólnego aplikowania o środki grantowe, zrealizowała kwerendę biblioteczną oraz wykonała badania aktowe w olsztyńskich sądach na potrzeby pracy habilitacyjnej.