Umowa o współpracy z Uniwersytetem RIMT (Pendżab, Indie). Pan Prof. Moszczyński koordynatorem współpracy

Informujemy, że została podpisana umowa o współpracy pomiędzy UWM a Uniwersytetem RIMT (Pendżab, Indie), w której uczestniczył będzie Wydział Prawa i Administracji. Będą realizowane wspólne badania, konferencje, wymiana pracowników. Dr hab. Jarosław Moszczyński, prof. UWM (koordynator współpracy) został zaproszony na krajową konferencję organizowaną przez RIMT w dniach 7-8 grudnia 2020 jako invited speaker i wygłosił dwa referaty na temat subiektywizmu w badaniach kryminalistycznych oraz multiindywidualności pisma ręcznego. Ze względu na pandemię konferencja odbyła się online. Otwiera się pole do szerokiej wymiany doświadczeń.