Studium Języków Obcych Strona główna

Studium Języków Obcych na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim cieszy się już od wielu lat dużym uznaniem wśród studentów naszej uczelni. Studium od początku istnienia stara się aby nasi studenci poznawali języki obce w jak największym zakresie. Wieloletniemu nauczaniu przez naszych lektorów towarzyszy dewiza, którą jest dbałość o najwyższą jakość nauczania i indywidualne postępy każdego studenta.

Aktualności

UWAGA! Zmiany terminów dyżurów.

10.06.2014

Informujemy, że od 09 czerwca 2014 r. nastąpiły drobne zmiany w terminach dyżurów wykładowców. Prosimy o sprawdzenie w zakładce dyżury.

więcej »

Uwaga studenci, którzy zdali egzamin kompetencyjny - stacjonarni i niestacjonarni!

27.05.2014

Studenci, którzy zdali egzamin kompetencyjny zwalniający z lektoratu proszeni są o zgłaszanie się po wpis do indeksu w dniach 02 czerwca 2014 r. (poniedziałek) - 06 czerwca 2014 r. (piątek) w godz. 09.00-13.00. Wpisów dokona kierownik SJO mgr Maria Siemionek lub z-ca kierownika ds. dydaktycznych mgr Anna Rzeczkowska, z-ca kierownika ds. organizacyjnych mgr Dorota d`Aystetten w siedzibie Studium przy ul Obrońców Tobruku 3, pokój 201.
 

więcej »

Studium Języków Obcych na Gali Mistrzów - uroczystości wręczenia nagród uczniom szkół podstawowych - laureatom konkursów przedmiotowych

14.05.2014

14 maja 2014 r. Kierownik Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie wraz z zespołem Komisji Konkursowej z Języka angielskiego wzięli udział w Gali Mistrzów - uroczystości wręczenia nagród uczniom szkół podstawowych - laureatom konkursów przedmiotowych organizowanej przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

W najnowszych Wiadomościach Uniwersyteckich (nr 5 maj 2014) ukazał się artykuł o konkursie przedmiotowym, który odbył się w Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie. Zapraszamy do przeczytania! artykuł

więcej »

archiwum aktualności