prof. dr hab. Annę Iwaniak w Radzie Naukowej Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie

W dniu 17 czerwca 2024 roku Minister Nauki Dariusz Wieczorek powołał prof. dr hab. Annę Iwaniak do reprezentowania ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki w Radzie Naukowej Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. W. Dąbrowskiego – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.
Prof. dr hab. Anna Iwaniak jest pracownikiem Wydziału Nauki o Żywności oraz Przewodniczącą Rady Naukowej Dyscypliny Technologia Żywności i Żywienia UWM w Olsztynie. Jest Ona drugą osobą z naszej Uczelni, która zasiądzie w Radzie Instytutu. Członkiem Rady Naukowej Instytutu X. Kadencji jest prof. dr hab. Małgorzata Darewicz. Rada Naukowa  Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie jest organem opiniodawczym i doradczym Instytutu w zakresie m. in. rozwoju kadry naukowej oraz badawczo-technicznej, a także opiniowania kandydatów na stanowiska kierownicze jednostek organizacyjnych Instytutu. Przewodniczącym Rady jest prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn, sprawujący również funkcję zastępcy Przewodniczącego Rady Doskonałości Naukowej.
Pani Profesor Annie Iwaniak gratulujemy sukcesu.