Święto Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Szczególny Jubileusz i powód do świętowania. Dyplomy, odznaczenia i odznaczenia dla pracowników WNoŻ

Święto Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w roku 2024 ma szczególne znaczenie, bowiem wpisuje się w jubileusz 25-lecia Uczelni.

W tym roku uroczyste posiedzenie Senatu UWMw Olsztynie, odbyło się 3 czerwca wyjątkowo  w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

W tych wyjątkowych okolicznościach dyplomy doktorskie oraz doktora habilitowanego odebrali:

• dr hab. inż. Brzozowski Bartosz
  • dr hab. inż. Chajęcka - Wierzchowska Wioleta
  • dr hab. inż. Sawicki Tomasz
  • dr hab. inż. Tkacz Katarzyna
  • dr hab. inż. Żary-Skorska Ewa
  • dr inż. Banaszczyk Paweł
  • dr inż. Brożek Oskar
  • dr inż. Frajberg Małgorzata
  • dr Lonnie Marta
  • dr inż. Mikołajczak Natalia
  • dr inż. Siemianowski Krzysztof
  • dr inż. Szabłowska Emilia
  • dr Walter Marcin
  • dr Zarzecka Urszula

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Dariusz Wieczorek, wręczył również dr inż.  Waldemarowi Dzwolakowi odznaczenie za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki (Srebrny Krzyż Zasługi), przyznany przez Prezydenta Polski.

Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje.