KONSULTACJE

PROWADZĄCYTERMIN KONSULTACJIKONTAKT
dr hab. Piotr Gawliczek, prof.UWM

Poniedziałek 14.30-15.30 ( pierwszy poniedziałek miesiąca)

Wtorek 14.30-15.30 (pierwszy wtorek miesiąca)

pgawliczek@gmail.com

piotr.gawliczek@uwm.edu.pl

ks. dr hab. Mieczysław Różański, prof. UWM Czwartek tydzień A 12.30-14.00 po wcześniejszym kontakcie mailowymmieczyslaw.rozanski@uwm.edu.pl
mgr Lucyna KuferskaWtorek 19.15-20.45lucyna.kuferska@uwm.edu.pl
dr Tadeusz MasiowskiPiątek 10.00-12.30

tadeusz.masiowski@uwm.edu.pl

masiowski.tadeusz@gmail.com

ks.prof.dr hab.Wojciech Guzewicz,prof.zw.

Wtorek co 2 tygodnie od 3X 19.15-21.00 

Środa co 2 tygodnie od 4X 19.15-21.00

wojciech.guzewicz@uwm.edu.pl

dr Agnieszka Gilewska

Wtorek 20.00-21.00

agnieszka.gilewska@uwm.edu.pl

dr hab. Justyna Krzywkowska

Piątek tydz. B 11.00-12.30 pokój nr 2

justyna.krzywkowska@uwm.edu.pl

mgr Grażyna Piwko

Wtorek 18.30-19.30

Środa 18.30-19.30

grazyna.piwko@uwm.edu.pl

mgr Bożena Dzikiewicz

Środa 15.00-17.00

bozena.dzikiewicz@uwm.edu.pl

dr Piotr Wojnicz

Środa 19.00-21.00 po wcześniejszym kontakcie mailowym

pior.wojnicz@uwm.edu.pl

dr Zbigniew Hass

Wtorek 15.00-16.00 po wcześniejszym kontakcie mailowym

zbigniew.hass@uwm.edu.pl

dr Marcin Radziłowicz

Poniedziałek 16.00-17.00  po wcześniejszym kontakcie mailowym

Czwartek 16.00-17.00

marcin.radzilowicz@uwm.edu.pl

mgr Tomasz Andrukiewicz

Poniedziałek 19.15-20.45 po wcześniejszym kontakcie mailowym

tomasz.andrukiewicz@uwm.edu.pl

mgr Elżbieta Araminowicz-Kierklo

Środa 15.00-17.00 po wcześniejszym kontakcie mailowym

elzbieta.kierklo@uwm.edu.pl

mgr Maciej Świerszcz

Czwartek 15.00-16.00

maciej.swierszcz@uwm.edu.pl

dr Joanna Browarska

Środa 11.00-12.00

joanna.browarska@uwm.edu.pl

mgr Ewa Baranowska

Wtorek 10.00-11.00, 18.30-19.30

po wcześniejszym kontakcie mailowym 

 

ewa.baranowska@uwm.edu.pl

dr Marcin Kryński

Wtorek 14.30-16.00

marcin.krynski@uwm.edu.pl

dr Ryszard Skawiński 

Poniedziałek 18.30-19.30

ryszard.skawinski@uwm.edu.pl