Wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się 5 kwietnia 2023r. o godz. 16:00,
ul. Kościuszki 23, sala 206.

Tytu wykładu: "Dozór elektroniczny w polityce penitencjarnej państwa - wyzwania i praktyka".

Prelegent: mgr Grzegorz Nizioł, Instruktor w Biurze Dozoru Elektronicznego Centralnego Zarządu Służby Więziennej

Nota biograficzna: wykładowca uniwersytecki, w latach 2019-2020 p.o. Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie, autor licznych publikacji naukowych, ekspertyz realizowanych w ramach środków Funduszu Sprawiedliwości Ministerstwa Sprawiedliwości RP nt. działalności prokuratury i prokuratora w wybranych państwach, not informacyjnych, artykułów popularnonaukowych oraz konferencji naukowych i seminariów nt. polityczno-gospodarczych problemów Azji Centralnej. Uczestnik grantów i projektów badawczych, w latach 2006-2008 pracownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Taszkencie, obecnie Instruktor w Biurze Dozoru Elektronicznego Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Zainteresowania badawcze: bezpieczeństwo państw Azji Centralnej, działalność konsularna i prawo konsularne, służby specjalne.