Darmowe wejściówki na Perspektywy Women in Tech Summit 2024!

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie z dumą wspiera kobiety w nauce, biznesie i branży tech & IT! Biuro Karier UWM ma do rozdania bezpłatne wejściówki!

Dlatego serdecznie zapraszamy nasze studentki i studentów do wzięcia udziału w największej konferencji (nie tylko!) dla kobiet w nowych technologiach w Europie i Azji — Perspektywy Women in Tech Summit 2024, która odbędzie się 12-13 czerwca w EXPO XXI w Warszawie!
UWM w Olsztynie już po raz drugi został partnerem tego wyjątkowego wydarzenia!

Dlaczego warto?
Summit to niepowtarzalna okazja dla osób stojących u progu kariery zawodowej oraz tych, którzy poszukują stażu lub pracy w branży Tech & IT. To także świetna szansa na zdobycie mentoringu oraz rozwijanie sieci kontaktów.

Co na was czeka?
• 2 dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń.
• 5 scen z wykładami ekspertek i liderek branży Tech & IT.
• 150 inspirujących keynote speakerów.
• 60 merytorycznych warsztatów.
• 50 fascynujących tech-talków.
• 500 indywidualnych sesji mentoringowych.
• Stoiska 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm.
• Targi Pracy ze spotkaniami rekrutacyjnymi i branżowym networkingiem.
• Mnóstwo pozytywnej energii!

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej konferencji będą Targi Pracy, na których będzie można odwiedzić stoiska ponad 100 największych globalnych firm technologicznych. To doskonała okazja do spotkań z ekspertami, omówienia swojego CV, poznania procedur rekrutacyjnych oraz uzyskania cennych rad i wskazówek.

Głównymi tematami tegorocznego wydarzenia będą: komputery kwantowe, interakcje człowiek-maszyna, neuroróżnorodność, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe oraz ekologia cyfrowa, cyberbezpieczeństwo oraz wiele, wiele innych.

Zachęcamy do aplikowania o bezpłatne wejściówki!