Konkurs "Nauka dla równouprawnienia"
W imieniu uczelnianej Komisji ds. Równości Szans serdecznie zachęcam do udziału w konkursie „Nauka dla równouprawnienia”.
Można zgłaszać prace dyplomowe, naukowe lub artystyczne, które promują równe traktowanie, dostępność oraz przeciwdziałanie przemocy i dyskryminacji.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/rowne-traktowanie
Katarzyna Ćwirynkało - przewodnicząca Komisji ds. Równości Szans







