Konkurs "Nauka dla równouprawnienia"

W imieniu uczelnianej Komisji ds. Równości Szans serdecznie zachęcam do udziału w konkursie „Nauka dla równouprawnienia”.
 
Można zgłaszać prace dyplomowe, naukowe lub artystyczne, które promują równe traktowanie, dostępność oraz przeciwdziałanie przemocy i dyskryminacji.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/rowne-traktowanie 

Katarzyna Ćwirynkało - przewodnicząca Komisji ds. Równości Szans