Kreatywne plakaty w języku angielskim

Studenci i studentki drugiego roku Ekonomii studiów magisterskich (z zakresu Finanse, bankowość i ubezpieczenia oraz Ekonomia menedżerska i doradztwo biznesowe), stworzyli w tym semestrze plakaty na zaliczenie w ramach przedmiotu Microeconomics of Competitiveness.

Stanęli przed próbą ustalenia, jak kształtuje się konkurencyjność Polski oraz zidentyfikowali 10 największych wyzwań, przed którymi stoi nasz kraj, w kontekście promowania innowacyjnych rozwiązań.

W ramach tego przedmiotu, prowadzonego w języku angielskim przez dr Dominikę Kuberską, studenci dowiedzieli się, czym różni się potencjał konkurencyjny od pozycji konkurencyjnej. Poszukiwali również odpowiednich miar konkurencyjności, odkrywali znaczenie klastrów oraz analizowali strategie władz różnych krajów.

Stworzone plakaty są doskonałym przykładem kreatywności i nowoczesnego podejścia do problemów gospodarczych. Zachęcamy do zapoznania się z ich pracami.

Zaciekawił Cię ten temat? Zapoznaj się z naszą ofertą studiów!
Więcej informacji znajdziesz na stronie rekrutacyjnej oraz na naszej stronie.

Creative posters in English

Second-year master’s students in Economics (specializing in Finance, banking and insurance, and Managerial economics and business consulting) created posters this semester as part of their Microeconomics of Competitiveness course.

They faced the challenge of determining how Poland’s competitiveness is shaped and identified ten biggest challenges our country faces in the context of promoting innovative solutions.

In this course, taught in English by dr Dominika Kuberska, students learned about the differences between competitive potential and competitive position. They also sought appropriate measures of competitiveness, discovered the significance of clusters, and analyzed the strategies of authorities from various countries.

The posters created are excellent examples of creativity and a modern approach to economic issues. We encourage you to explore their work.

Interested in this topic? Check out our study programs! For more information, visit our recruitment page and our website.