Studia dualne z CITI HANDLOWY

Jeśli jesteś studentką/studentem WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNYCH UWM w Olsztynie, masz chęć do nauki i pracy ramię w ramię z doświadczonymi profesjonalistami, zapraszamy Cię na STUDIA DUALNE Z CITI HANDLOWY. Jest to specjalny program stażowy w ramach którego uczysz się i pracujesz zdobywając cenne doświadczenia zawodowe!

Oferujemy Ci:

• pracę w prestiżowej globalnej organizacji,
  • możliwość poznania kilku obszarów operacyjnych w banku w ramach rotacji semestralnych,
  • życzliwy zespół i wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • bogaty pakiet benefitów.

Od Ciebie oczekujemy ukończonego I semestru I roku studiów II stopnia – KIERUNEK EKONOMIA (FINANSE, BANKOWOŚĆ I UBEZPIECZENIA), znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1, zdolności analitycznych oraz pozytywnego nastawienia i umiejętności godzenia nauki z pracą.

Poznaj szczegóły naszej oferty i APLIKUJ KONIECZNIE DO 7.02. 2024!