Fundacja GPW zaprasza do konkursu

Fundacja GPW zaprasza studentów oraz absolwentów Uczelni do udziału w konkursie  na  najlepszą pracę dyplomową na temat rynku kapitałowego o nagrodę Prezesa Zarządu GPW.

W tym roku nagrodzimy najlepsze prace magisterskie i licencjackie a także rozprawy doktorskie. Zachęcamy do zgłoszeń także Autorów prac na temat  zastosowania  nowych  technologii  w  działaniu rynku kapitałowego.

Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2024 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 40 000 zł.

Wśród nagród są trzy wyróżnienia specjalne, które zostaną przyznane przez Patronów konkursu:

• za pracę licencjacką lub magisterską na temat długoterminowego oszczędzania i inwestowania za pośrednictwem Pracowniczych Planów Kapitałowych w wysokości 3000 zł od PFR Portal PPK
  • za pracę magisterską o tematyce funduszy inwestycyjnych w wysokości 3000 zł od Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami
  • za pracę magisterską o tematyce funduszy inwestycyjnych w wysokości 5000 zł od TFI PZU S.A.

Zachęcamy do udziału.

Fundacja GPW z siedzibą w Warszawie